0
clear
  • 1set=4 Парчиња 1pcs=4led LED лента LG INNOTEK DRT 3.0 40_A/Б ТИП REV01 производи исто како слика
  • -20%
  • -20%
1set=4 Парчиња 1pcs=4led LED лента LG INNOTEK DRT 3.0 40_A/Б ТИП REV01 производи исто како слика

1set=4 Парчиња 1pcs=4led LED лента LG INNOTEK DRT 3.0 40_A/Б ТИП REV01 производи исто како слика

DEN 1560.00
DEN 1466.00

Достапност
Производот е достапен


Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи .
Клиентот коментар :
1.Највисок квалитет
2.Конкурентна Цена
3. Најдобра услуга
4.Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1.Најдобра услуга
2.Добар квалитет
3.Повеќето поволна цена
4.Доволно снабдување
Испорака :
1. Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.
2. Тоа ќе биде испорачуван DHL/Федекс /ТНТ/ UPS /EMS или други посебен начин. Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една.
Треба да се обрне внимание на ова :
3. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста.
4. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот.
Наплата & Замена :
1. Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето.
2. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро.
3. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето.
4. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co.,Ltd
Адреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-755 - 23959076
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1. За MOQ која зависи од вашата цел.
2. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена.
3. За примерок кој треба вашата полнење.
4. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел.
5. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
qipin

Производи во категоријата

4 G Интегрирани RF Интелигентни Групирање Dimmer што ви овозможува да го контролирате до 4 поединец ЛЕР Панел

5" / 75смМаксимална височина : 61" / 155cm1 x Dimmable LED Прстен Светлина1 x 61" / 155cm Светлина Стојат1 x Мека Цевка1 x Бела

Спецификации : Модел : FE480Температура на бојата : 3200 K5500 K±200 K ( BiБоја Stepless прилагодливи)Новиот Дизајн : LCD е

Опис : ПТ312 S е долга големина дизајниран за поголемо осветлување област,таа донесува 312pcs led светилки,и до

Godox АДH600 600 W Гола Сијалица Флеш Цевка за Godox Witstro AD600 AD600 B AD600 M AD600 BMКАРАКТЕРИСТИКИ* 600 W Флеш Цевка* Посветен

Сите производи на промоција Купување на производи од нашата продавница (СТАН), Добар попуст за вас...

особено пријателски за бебе фотографија 5) Посебни SMD LED дизајн, во облик на прстен, прилично шупливи мали

Sokani Led Selfie Прстен Светлина со Флексибилни клип Phone Држач за Youtube Стримувате Видео Разговор во Живо Мрзлив

Nanguan Ротирачки фокусирањето на објективот и Штала вратата додатоци поставите компатибилен со Nanguang CNP100 W

Ако купат други центарот на вниманието на нашата продавница ние ќе рефундирање на превозот надомест и б

>2 опција напојува начин : AC Адаптер (вклучен) или изборни Sony NPF550 NPF970 Liion батерии да се обезбеди 90180 минути'

Но, поради различни царински расчистување на времето во различни земји, тоа ќе биде ефект парцела е норм

YONGNUO YN300 YN300 Воздух LED Камера за Видео Светлина 3200 K5500 K со AC Адаптер за Canon Nikon Камера dslr фото & видео камераК

Водич Број : 15 Ефективни Растојание : 5cm150cm Синхронизација на Брзина : 1 / 100 S Моќ го Оценувате : Полу Моќ, Це

Карактеристики : Таа има висока осветленост,природата и мека светла, стабилна температура на бојата...

Инаку, ние ќе база на Pay Pal адресата за да испратите правилниот приклучок тип (Освен некои земји и APO / FPO)2 П

Nan Guang CNR640 V2 Надворешниот Фотографија Видео Студио 640 LED CRI 95 5600 K Макро Прстен Светлина за Шминка и Убавина

Функција : BiБоја, LED светилки во боја температура 5500k , и тоа ќе дојде ќе 3200k Филтер со магнет,Филтерот со м

Опис1, Професионални LED светилка монистра, висока осветленост, ниско потрошувачка на енергија, треперењ

YN300II присвојува 300 висококвалитетни LED светло бисери на екстраголеми прозрачначипови,светлината е пови

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Supon Вртливата Двојна Глава Зафат Носителот Заградата за Фото Студио Бум Рефлектор Рака По

WANSEN W36 36 LED Видео Камера Light36 LED, на мали led светло со 36 КОМПЈУТЕРИ сијалица.Општи Топла камшикКомпатибилен

Fotopal 55 W 5500 K Дневните LED Прстен Светлина Светилка за Фотографија Камерата на Телефонот Видео Фото Сочину

11066 Други Фотографски ОсветлувањеAnswer : ___________________________ Note : Tripod,Камера и батерија, НЕ се вклучени.Опис : PT176

Nanguang P100 WA 100 W professional Radio безжична КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од студиото светлина на вниманиетоКористете 5600 K CRI 95 п

LED64 LED светло во видео е компактен и лесен непрекинат извор за macroshot, свадба, вести уште живот снимање вид

Wan Sen W36 4 W LED Видео Камера Светло за НАС plug Црна 160 LX 6500 K DC 3.7 V Бесплатен ПревозотОпис : ·36 LED, на мали led светл

Оваа серија е повеќе ефикасна и заштеда на енергија, дури и може да достигне најмалку нивото на светлоза

(Освен некои земји и APO / FPO / DPO)2 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референц

Оваа L116 T LED светла не вклучувајќи ја и батеријата.Ако ти треба батерија, ве молиме да се купи пакет, кој с

Please wait...