0
clear
  • топла продажба на АМС-MVP508 отворено led дисплеј употреба led видео процесор led видео ѕид контролер led дисплеј контролер
  • -20%
  • -20%
топла продажба на АМС-MVP508 отворено led дисплеј употреба led видео процесор led видео ѕид контролер led дисплеј контролер

топла продажба на АМС-MVP508 отворено led дисплеј употреба led видео процесор led видео ѕид контролер led дисплеј контролер

DEN 8064.00

Достапност
Производот е достапен

ве молиме посетете го линкот подолу :
Овој модел на лед видео процесор не може да додадете SDI текст ако ви треба SDI ве молиме посетете го линкот : АМС-LVP613 S, АМС-LVP815 S
Пакување&Испорака :
Пакување Листа Видео Процесор 1 Моќта Линија 1 Работата Настава 1 DVI Линија 1
Повратни Информации Од Корисниците :
Нашата Услуга :
Обука
Обезбеди бесплатен технологија поддршка преку телефон или е-пошта.
флексибилни и прилагодливи
Knob прилагодување прилагодување
директно контрола од страна на клучните одбор
лесно операција
16 тест на моделите
проверете ја конекцијата или екран проблеми
погодно да се тестираат Беспрекорно се префрлите на било канал
PIP 、ПОП функција

Топологија која како рбет :
Постојат повеќе LED испраќање картичка во нашата продавница за вашиот избор како : Linsn TS802 D, Novastar MSD300,Colorlight S2, Mooncell V30, ДБС-HVT11 IN. ние обично изјавуваат половина од вредноста на нарачката, ве молиме контактирајте со нас ако било какви посебни requirment.плаќањето ќе биде донесена до вас confrim стоките примени во добра состојба.
Забелешка : Кога ќе ја прими стоката, ве Молиме проверете пакет не се оштетени и се отвори за да се провери стоката пред знак за прифати. Ако не у имате било какви прашања, вклучувајќи користење и технологија проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ,ние ќе ви одговори e-mail во рок од 24 часа.

Кон својствата

Бренд Име:
Amoonsky
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
АМС-MVP508
Влезниот Сигнал:
2AV 1DVI 2VGA 1HDMI
Повратен Сигнал:
2DVI 1VGA
Max поддршка резолуција :
2304*1152 2560*816
Гаранција:
2 години
моќност:
150-240V 50-60HZ
Производ големина:
440*335*77 мм
копчето боја:
Бела

Производи во категоријата

Прашање : Како можам да се плати за цел? Не е доволно безбедно?Одговор : Да, ние обезбеди трговија осигуру

ние ги тестираме нашите производи пред пратката , сите помине строги инспекциски надзор Нашите led задни

Движење надомест алгоритам, направи видео приказ јасно .плаќањето ќе биде донесена до вас confrim стоките п

Ако количеството цел за подобра цена,ве молиме контактирајте со нас за inq uiry Поддршка за репродукција на

Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што

Сината 8 w15 w13pro w21 дисплеј lcd екран екран 32001014 01 8inch 40pin 183*141mm

Движење надомест алгоритам, направи видео приказ јасно .Слика скалирање алгоритам, може да се направи н

земете 1530days.Контактирајте со нас за вашите барања и ние може да помогнеме преку најдобри LCDсистемот за в

ние обично изјавуваат половина од вредноста на нарачката, ве молиме контактирајте со нас ако било какви

GPS антената / надворешен GPS навигација / автомобил DVD / GPS антената автомобил GPS антената / навигација3.、5m д

Периферни големина : 93 * 72mmВизуелна област : 85 * 65mmЛента кабел должина : 50mm

Поволна Цена ДбсAsy09 Nc полна боја led контрола на картичката За P10 Rgb Led ПанелФункција : 1.Поддршка полна боја

Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќањепроизводот.net, Linux, DOS & i Mac екран на Допир ко

7inch 4 Wire Resistive Екран на Допир Панел, со USB Контрола за Полнење за AT070 TN90 / 92 / 94 LCD LCD ПанелКарактеристики Надв

pls контакт usanytime,ако имате некои барања на нашите производи .Конкурентна Цена3 За гаранција ние им даде н

Please wait...