0
clear
  • 6Pcs/set Мобилната Розово Злато Четка Носот Сенката за Очи Четка Лице Меша Четка за Чистење Лабава во Прав со Четка Убавина Алатки Козметика
  • -20%
  • -20%
6Pcs/set Мобилната Розово Злато Четка Носот Сенката за Очи Четка Лице Меша Четка за Чистење Лабава во Прав со Четка Убавина Алатки Козметика

6Pcs/set Мобилната Розово Злато Четка Носот Сенката за Очи Четка Лице Меша Четка за Чистење Лабава во Прав со Четка Убавина Алатки

DEN 239.52
DEN 194.00

Достапност
Производот е достапен


6pcs/set Мека Неверојатни Коса Сенки Четка да се Соочи со Четка за Чистење Blusher Лабава во Прав со Четка Убавина Алатки
Карактеристики :
1. Висок квалитет на услужни влакната и одбраната најлон, без губење на косата и богата со влакна.
2. Тоа се чувствува удобно, силна способност на моќ позема, која е погодна за брзо шминка.
3. Висок квалитет на алуминиум цевка со висок сјај и силна compressive способност, е цврсто вградени со влакната без decoloration или влакната на косата.
4. Саќе облик се справи со умерена дебелина, удобно да зафат и претставува благородништвото и модата.
5. Дизајниран со различни четка глави нуди различни функции
Производ Параметри :
1. Тип На Производ : Шминка Четка
2. Производ Материјал : electroplated справи / се алуминиумска цевка / најлон коса
3. Производ во боја : роза злато
Пакување Листа :
1 * носот сенка четка
1 * сенката за очи четка
1 * лабава во прав со четка
1 * beveled фондацијата четка
1 * четка за руменило
1 * сенката за очи четка"
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Кон својствата

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Метал
Количина:
6pcs/set
Број На Модел На:
шминка четки
Четка Материјал:
Најлон
Материјал:
Синтетичка Коса
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Големина:
6Pcs/set
Бренд Име:
црвено dieny
Точка име :
Шминка Четка
Тип На Објект:
Шминка Четки Сет
боја:
Како слика покажува
Функција:
убавината алатки
Пад на превозот:
Yes
feature1:
лицето четка
feature2:
четка за чистење
Feature3:
лабава во прав со четка
Feature4:
мешање четка
клучни зборови:
Роуз Четка Злато

Производи во категоријата

Ние сме производителот специјализирана во областа на eyelash проширување,eyelash лепак,eyelash продолжување комп

Ве молиме имајте во предвид : На трепките се 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, ве мол

Жените Трепките Curler Шминка Професионални Eye Lash Curler Природата Навивам Стил Симпатична Навивам Eyelash Убави

Premade 10 D Трепките рачно изработени Волумен Lash Фанови 10d Волумен Фанови Полу Постојани Индивидуални Eyelash Е

Ве молиме имајте во предвид : На трепките се 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, ве мол

Ве молиме имајте во предвид : На трепките се 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, ве мол

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

ПРОЗОРЦИ Бесплатен Превозот 20pair Нов Дизајн Најдобар Квалитет 3 D Mink Трепките трговија на Големо Лажни Eyel

Eyelash лепак револуција 1 odourless и Не Надразнување , мирис како вода 2 една секунда се исуши ,лесен за употреб

Јасно Акрилик Лак Палета Мешање Крем Фондацијата Сенката За Очи Сочинуваат Плоча Од Нерѓосувачки Челик

Напомена : цената на оваа страница е за 20 кутии,кога ќе го прават цел и изберете ја опцијата на "Изберете

3 D Природни Мулти Слој Дебел Крстот Око Трепките Лажни Трепки A05Функција : 100% Нов и Висок КвалитетПол : Же

Ние сме производителот специјализирана во областа на Тетоважа Производи,eyelash проширување,eyelash лепак,eyela

Ви Благодариме Ако сте незадоволни со нашата услуга или објект, или било какви проблеми, ве Молиме конта

8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 14 / 15mm Природни Безалкохолни Лажни Eyelash Продолжување на Трепките ВОЛУМЕН Flase Трепките Фанов

Стил : 32stylesБоја : црнаМатеријал : влакна, minkПочитувани : Ако сакате да се купи многу различни стилови,може

5485JAF 15 PCS / SET Преносни Козметички Шминка Четки Поставите Blusher Сенки во Прав Фондацијата Усна Шминка Козме

100pcs / многу Издржливи Микро Расположливиот Eyelash Советодавни Индивидуални Applicators Маскара Четка Убавина Ш

ЕНЕРГИЈА Бренд за Професионална Прав со Четка ја Сочинуваат Шминка Четки Pinceaux Maquillage Brochas Maquillaje Pincel q11

1 Case Свила 0.07 Дебели Рамен Ellispe Трепки Продолжетоци 5 B D трепките 813mm Кореја Материјал

ПРОЗОРЦИ Бесплатен превозот 100pair трепките 3 D Mink Трепките Долготрајни за јачина на Трепките Природни про

0.15 Волумен Фанови Трепки Продолжетоци 2 Корени Индивидуални Трепките 2 D ЈАЧИНА на Трепките Врвот Фанови

Ако производи е скршен пред пристигнување до вас, сите што треба да направите е да фотографирате, да ни п

Ве молиме имајте во предвид : На трепките се 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, ве мол

ПРОЗОРЦИ Freeshippin 20pcs природни лажни трепки 3 D mink трепките шминка лажни eyelash продолжување рачно изработени

Visofree 3 D Mink Трепките во Стил нудат врвна интензитет За оние кои сакаат драма, овие целосна falsies функција т

Драг Пријател ви Благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница,ние сме производителот директно ко

CV22 Pcs / Set Шминка Четка Алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во СобатаФункција : 100% сосема но

Please wait...