0
clear
  • Ролери Шишиња 50pcs 2ml се тркалаат по шишиња, за етерични масла roll-on refillable парфем шише deodorant контејнери
  • -20%
  • -20%
Ролери Шишиња 50pcs 2ml се тркалаат по шишиња, за етерични масла roll-on refillable парфем шише deodorant контејнери

Ролери Шишиња 50pcs 2ml се тркалаат по шишиња, за етерични масла roll-on refillable парфем шише deodorant контејнери

DEN 923.52
DEN 877.00

Достапност
Производот е достапен


Топла Продажба 50 x 2ml Мини килибар се тркалаат по шишиња, за етерични масла,2cc Roll-on refillable шише парфем,deodorant сад
парфем шише шише парфем стакло се тркалаат шише
Функција :
Име : 2ml стакло се тркалаат на шише
шише Материјал : стакло
Капацитет : 2ml
Употреба : парфем, мирис, масла, други нега на кожата производи
боја : Жолто
Ние сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето. Ние сме директни фабрика локална во предградие Шенжен, кој ги има најголемите електронски пазарот во Кина, и затоа може да prodive competitve цена и многу најдобри serive во сите аспекти.
Ние Брод вашата нарачка во рок од 2 -5 работни дена по извршената уплата расчисти како што се речиси сите објекти instock. EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 10 дена. DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. За Fedex ОДНОСНО или DHL превозот, ние може да providethe валидна следење на број следниот ден вашиот orderis испраќаат.
Бизнис денови : Од недела до петок Ние нудиме 7/24 полно работно време услуга,ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било каков проблем на мојот производ. Вашето барање ќе се одговори во рок од 8 часа. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни дена по добивањето на потврдување на уплатата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30-50 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот објект.Otherewise,ние ќе се земе во предвид дека објектот е примена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Спецификации:
2ml
боја:
Килибар
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
2ml
Број На Модел На:
2ml

Производи во категоријата

Предмет : Висок квалитет 40g Чаша Павлака Тегла, Стаклена Тегла за Око Крем и Кармин, Високи Крем Шише Капа

Капацитет : 1ml / 2mlМатеријал : стакло шише,пластичниБоја : бело / црна1 ML големина : 9*36mm2 ML големина : 10*48mmБ..

Боја : Како на сликата Шоу Сигурно, безбедно и практично пакување.Се разбира,Ние ќе го избере најдобриот

НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ 1 ПАРЧЕ ИНКА СЛОБОДНО ЗАЕДНО СО ШИШИЊА!!!!! Во врска со Производот Бесплатен превозот

Сосема нов и Висок quanlityБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ10% ПРОДАЖБА АКО ЦЕЛ над 5 Многу Име на Производ : 30 g 100g Круг PP Кр

30pcs / многу Вакуум шишиња / high end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless ши

12 ML Транспарентен Airless Шише, Пластични Пумпа Главата, Козметички Лосион Пумпа Цевка, Око Крем Примерок П

Празни Козметички Сад Refillable Шишиња од Стакло Козметички Тегла Садови Преносни Патување Сенки се Соочув

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : злато Боја на капа : злато / сребрена Форма

Име : 30ml Јасно плоштадот dropper шише, 30cc Плоштадот Стакло Dropper Шише, Капацитет : 30ml Материјал : стакло Поврат

50pcs / многу Вакуум шишиња / high end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless ши

30ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со

50 30 мл бело ЈП пластични црева / спирала prongs ззп / крем емулзија ББ Крем течни фондацијата / козметика

Трговија на големо Црно и Јасно 30 ML Плоштадот Рамно Стакло Парфем Спреј Преносни Празна Шише 100pcs 1...

Добредојдовте на нашата продавница!Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика дир

50 G 50МЛ Чаша Павлака Тегла, Светла Сребрена Капа Пластични Внатрешна Капак Црна Виолетова Боја Козметик

15 ML Airless Цевка, Транспарентни И Бела Duckbilled Пумпа Главата Козметички Лосион Примерок Пакување Шише,Беспл

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : матирано бела Боја на капа : бела Форма на

30pcs / многу 15ml мрзнување airless пумпа шише со сребрена капа,со висок квалитет Вакум Шише,празни крем сад Бој

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucМатеријал :

10pcs Транспарентен Помине Уметност Сјајот Sequins Кристал Случај Дома Накит Монистра Носителот на Организа

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : белата Боја на капа : сребрена / злато Капа

Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број ведн

Мет Црно стаклено шише со капак, Црна етерично масло шише завртка на стакло шишеголемина : 10100mlвратот : 18m

10 ML Лосион Airless Цевка, Проѕирно Шише Со Пластични Пумпа Главата за Нега на Кожата Крем Пакување Шише,Бесп

Please wait...