0
clear
  • 30pair Триаголник Градник Чаши Intimates Додатоци Пена Сунѓерот Genie Градник Влошки Бикини Соочи се Внесува Црна, Бела Боја на Кожата Подобрувач
  • -20%
  • -20%
30pair Триаголник Градник Чаши Intimates Додатоци Пена Сунѓерот Genie Градник Влошки Бикини Соочи се Внесува Црна, Бела Боја на Кожата Подобрувач

30pair Триаголник Градник Чаши Intimates Додатоци Пена Сунѓерот Genie Градник Влошки Бикини Соочи се Внесува Црна, Бела Боја

DEN 1560.00
DEN 1482.00

Достапност
Производот е достапен


Прочитајте Пред Референци 1. Боја : Поради ограничувања во мониторот,позадина,осветлување разлики, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. 2. Големина : Повеќето предмети доаѓаат со АЗИЈА големина. Тоа може да биде помала од НАС/ЕВРА големина . Ве молиме погледнете на детални мерења во големина на табелата, наместо да изберете од S/M/L само.Ние не се одговорни поради вашата грешка. Големината може да варира околу ±1 инчен поради различни мерни методи, што не е квалитет проблем. (1 cm=0.39 инчен;1 инч=2.54 см) 3. Цената и квалитетот : Ако една цена 9.9$, ние може да вети на стока во вредност од повеќе од 19.99$,но не може да ветување тоа е 99.99$.Ако секој кој плати 9.99$, но сакаат 99.99 квалитет.Ние не може да го направи тоа. 4. Превозот : Ако donot го добиете вашиот објект за долго време,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го продолжи добијат време за вас. Ви благодариме за разбирањето! Уживате во мојата продавница! O(∩_∩) O~
Предмет : градник/костим за капење/бикини/бански влошки чаши Боја : кожа, бела,црна Големина : една големина, кол за 13.2 cm Пакет : 1 lot=30 парови=60 парчиња Материјал : пена/сунѓерот Облик : правоаголник Перење : прирачник за перење, нема машина

Кон својствата

Тип На Објект:
Intimates Додатоци
Пол:
Жените
Број На Модел На:
триаголник градник чаши
Intimates Додатоци Тип:
Влошки & Засилувачи
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Природна Боја

Производи во категоријата

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Про

Информација за производот : Материјал : сунѓеротДебелина : 0.5 cmБоја : белаКоличина : 10pairs / многуУпотреба :

Материјал : висок квалитет на сунѓеротГолемина на : Слободен големина, тоа се вклопува во сите граднициД

Информација за производот : Материјал : сунѓеротДебелина : 0.8 cmБоја : црна,бела,голиКоличина : 5pairs / многуУ

Please wait...