0
clear
  • Вистински 925 Тајландски Сребро Foxtail Синџир За Мажите И Жените Личност Ретро Гроздобер Панк Ѓердани & Приврзоци Фунта Сребрен Накит
  • -20%
  • -20%
Вистински 925 Тајландски Сребро Foxtail Синџир За Мажите И Жените Личност Ретро Гроздобер Панк Ѓердани & Приврзоци Фунта Сребрен Накит

Вистински 925 Тајландски Сребро Foxtail Синџир За Мажите И Жените Личност Ретро Гроздобер Панк Ѓердани & Приврзоци Фунта Сребрен

DEN 1648.80
DEN 1236.00

Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45983] За GQTORCH
- Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.
- Материјал Гарантира : Сите предмети материјал е опишан навистина како производ наслов. Целосна наплата ако тоа не е.
- Dropshipping е достапна, загарантирана без цена, брендирање, или било која друга промоција информации во пакет.

Кон својствата

Должина:
45cm, 50cm, 55cm, 60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WKOUD
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ѓердан
Функција:
удобно се вклопуваат
Ѓердан Тип:
синџир
СО Pendant:
No
Парична Казна Накит:
Yes
со камен:
No
Примена:
Подарок Партија Жени Мажи Додаток
Стил:
гроздобер панк

Производи во категоријата

100% вистински опис, што ќе се види ,она што ќе добиете Ви благодариме !1.Ние нудиме најпопуларните предмет

Шопинг Предмети се испраќаат во рок од 15 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. Точка(s) обичн

Злато Боја Персоналните Кинески Име Ѓердан Жени Мажи Накит Персоналните Рака Скрипта Мандарина Collares Пр

Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рок од 2 до 5 дена за вашат

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

стоки класа : директни фабрика цена, исклучителен квалитет, Модерен стил Состојба : brande нова Боја : како н

метал : слатководни бисер и школкаоблик : јајце цветбоја : црнаголемина : 68мм 80mmдолжина 18"јас може да се н

Објектот Спецификација : Висок Квалитет Круг Природни школка најновите дизајн бисери Ѓердан Копчето фо

2017 Сребрен Тон 316 L не ' Рѓосувачки Челик Изјава Ѓердан Синџир Рефус со Hummer Clasps Накит Синџири 50cm Долго 10pcs

Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте з

стоки класа : директни фабрика цена, исклучителен квалитет, Модерен стил Состојба : brande нова Боја : како н

Убава Едноставен Крст Ѓердан,Верски Крст , Фунта Сребрен Крст шарм за вас.Метал : Сребро 925Боја : Сребрена

Накит Мажите Ѓердан, 2 Воена Идентификатори на Армијата Стил Куче Ознака Pendant со 68cm Ѓердан, Бела Црна

ДеталиПревозот1 Време на испорака : предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по што добил ќе плаќање.2

Персоналните Име Ѓердан Крстот Шарм , Оваа модерна Фунта Сребрен Ѓердан е деликатна и некогаш толку уба

Нашите главни производи природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocr

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуг

Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.c

Главниот камен големина околу 1*1 mm На ѓердан големина околу 4401 mm (+50 mm) Тежината на ѓердан е за 2.9 g

3 mm јаже, верига Ѓердан Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.99 / парчеБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на Големо

Сребро Алуминиум Marron Стрелка Гроздобер Прилагодливи Pendant Ѓердан 16 ~ 26 Инчи Синџир Машки

Please wait...