0
clear
  • Автомобил табла покрие мат за Nissan MICRA 2010 година до 2015 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка опфаќа табла додатоци
  • -20%
  • -20%
Автомобил табла покрие мат за Nissan MICRA 2010 година до 2015 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка опфаќа табла додатоци

Автомобил табла покрие мат за Nissan MICRA 2010 година до 2015 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка опфаќа табла

DEN 1335.36
DEN 1068.00

Достапност
Производот е достапен


Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомобил карактеристики на Производот : Да се спречи рефракција на сончева светлина, зголемување на осветленоста на пред шофершајбната транспарентна, да се подобри возачки безбедност. Возење во текот на ноќта може да се намали, хало црна, подобрување на возење безбедноста, тоа би можело да се спречи рефракција ефект од темната ноќ или за облачно време. Кога тоа загрева и не ја оштетува површината на инструмент-таблата, спречување на инструмент-таблата за стареење, намалување на табла и автомобил внатрешни работи температура. На животната средина-материјалот е без лошо мириса, против пролизгување и Лесна инсталација. Имаме левата и десната страна диск е табла мат, стандардно левата рака диск е табла мат за да ја испратите , ако вашиот автомобил е Левата рака диск е, ве молиме да ни остават порака да дозволете ми да знам, инаку ние не ќе ви обезбеди надомест ако ви испрати погрешна предмети По што се купување,ве молиме да ни остават порака (пратете ни слика за вашиот автомобил табла за нас и вашиот автомобил година е ),ви благодарам многу Нови пристигнување слични производи :

Кон својствата

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.55kg
Објектот Должина:
120inch
Материјал Тип:
Други
Објектот Висина:
1.5inch
Година:
2010-2015
Бренд Име:
FUWAYDA
Име На Модел:
A-328-СТП-Б.К.
Објектот Ширина:
30inch
категорија:
табла опфаќа
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
За Nissan MICRA 2010-2015 години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Намалување на температурата на инструмент-таблата
функција 3:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Производи во категоријата

2x Хром Внатрешни работи Табла Воздухот се Пропустливи Штекер Покрие Трим Одговара за МерцедесBenz GLK MLСос

Изработен од abs хром3 Ако ви се најде, ако не можете да ги пратите овој превозот број во пост вебсајтот на

Провери формата на вашиот автомобил и да се обезбеди Соодветноста Внимателно Пред да ги Купите.Ви благо

За Ауди A6 L A6 L 20122015 ABS Пластика Дрво Боја Ентериер Централна Внатрешна Контрола Врата Сад Авто Додатоци 9p

Одговара за Ford Mustang 2015 2016 2017 (се Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимател

Објектот Fitment : Одговара за Jeep Cherokee 2014 2015 2016 годинаОпис : Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : На

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Главни производи вклучуваат различни модели на класичен бренд за Внатрешни Додатоци и Надворешност до

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување ! Б

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Објектот Fitment : Одговара за Peugeot 3008 GT 3008 GT 2016 2017 Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Изработен

100% нов производПакет се Вклучени : 1 МНОГУПосебно за "Шкода" Kodiaq 2016 2017Боја : Сребрена и карбонски влакна ц

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !Би

За Volkwagen "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 MK7 2013 2014 2015 Авто ABS Хром Светлата се Префрлите Контролер Копчето Покрие Внатре

Објект како што следува : 1pcs висококвалитетен Полиестер материјал автомобил табла покритие за автомоби

Atre Pcs Автомобил Стил Внатрешни работи LED Решетката Читање Светилка Декорација Додатоци Налепница за Bmw e4

Опис : 1 : Item Fitment:За maserati ghibli 20142016 LEVANTE 2016 2017 Quattroporte 20132016 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 :

Хром Автомобил Воланот Sequins Покривање на Вратите Налепница Автомобил Внатрешни работи Калапи За Jaguar XF 20

Само за автомобил Воланот на левата страна , ви благодариме Објект Fitment : Одговара за Peugeot 3008 GT 2016 2017 Ставк

( Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.Ве молиме бидете сигурни д

Автомобил од не 'рѓосувачки челик вклучите светлата покрие налепници за ОПЕЛ "Опел" Mokka, Chevrolet cruze седан hat

Автомобил стил Автомобил на Врата завртување на Безбедноста на Детето прекинувачот за заклучување дек

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни дадете Непозитивни повратни информации, така што

Опис : 1 : Item Fitment:За JAC S3 2014 2015 2016 Година 2 : Место на Потекло : guangdong гуангжу, Кина (Копно) 3 : Состојба : 100% Сос

Please wait...