0
clear
  • 5sets 20mm Мали hlaf круг стакло свет прстен со бронза позлатен круна прстен база поставено стаклено шише прстен DIY рачно изработени прстен
  • -20%
  • -20%
5sets 20mm Мали hlaf круг стакло свет прстен со бронза позлатен круна прстен база поставено стаклено шише прстен DIY рачно изработени прстен

5sets 20mm Мали hlaf круг стакло свет прстен со бронза позлатен круна прстен база поставено стаклено шише прстен DIY рачно изработени

DEN 331.20
DEN 298.00

Достапност
Производот е достапен


а) Количина : 5 парчиња 20mm Половина Свет Шише + 5 парче Прстен База
б) Шише Големина : 20mm отворање
в) Прстен База Големина : 20mm (прилагодливи)
г) Прстен Cabochon Големина : 20mm
e) Материјал : Стакло & Месинг
ѓ) Никел Слободни & Доведе Слободни
g) Оваа чаша свет шише прстен не е вклучена во внатрешноста чешка Стаклени Монистра.
ж) чисто Стакло Свет Шише и Круната Прстен Основа се одделно, тие треба да биде леплива заедно со себе.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Производ Карактеристики:
античкиот бронза
Објектот Ширина:
1.5cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Бренд Име:
пченка цвет
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
20mm
Материјал:
Стакло

Производи во категоријата

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

1)Материјал : нерѓосувачки челик2)Големина : 18x19mm3)Боја : Челик4)Пакет : 50pc / многу / opp вреќа

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

LOULEUR 1pc Нерѓосувачки Челик Hummer Clasps За Нараквица Срцето Шарм Крајот Капи Clasps Одговара 3мм Круг Кожа Кабело

Корејски матирано чувствува монистраГолемина : 12mm*17mmЗабелешка : цената за цената.Едноставен и исклучит

Домот rondelle Spacer Лежиште, начичкана со шарени rhinestonesБрилијантен и неверојатни.Delicated рачно изработени мони

а) Количина : 5 парчиња 20mm Половина Свет Шише + 5 парче Прстен Базаб) Шише Големина : 20mm отворањев) Прстен Ба

30pcs Нерѓосувачки Челик Празно Earring База Cabochon Камео База одговара на Стакло 10x14mm Студ Earring Поставување Diy Н

Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

10 Pcs Цвет и Лист Врежана Метал Правоаголник Спојки Рамка Бакнеж Clasps Токи Чанта Торба Чанта Справи со Дод

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

*♥*❤ *♥* .· : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : ·.*♥*❤ *♥* · : ** : ·.ƸӜƷ.· : ** : · ♥❤ ♥★ Количество:13pcs / 1strand (како слика покаже)

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

Please wait...