0
clear
  • Компатибилен 12mm етикета лента Dymo 45015 црвена со бела DYMO Д1 етикетата
  • -20%
  • -20%
Компатибилен 12mm етикета лента Dymo 45015 црвена со бела DYMO Д1 етикетата

Компатибилен 12mm етикета лента Dymo 45015 црвена со бела DYMO Д1 етикетата

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен


Компатибилен 12mm етикета лента Dymo 45015 црвена со бела DYMO Д1 етикетата
Ова многу содржи 5 PCS 12mm*7m црвена со бела компатибилен dymo Д1 45015 лента.Но ако ви е потребна било други бои во табелата подолу, ве молам само да ни оставите порака, кога ќе го поставите цел, ние ќе брод што ќе ја побарате.
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен DYMO Д1 Етикета Ленти 45015 Бренд PT Модел 45015 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ ABS Црвена Боја на Бела Големина 12mm х 7m Useage 100% Компатибилен за сите DYMO Д1 labelers гаранција Функција
Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 5pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди
Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Кон својствата

Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
Број На Модел На:
45015
боја:
K
Тип:
Мешавина
Тип:
печатач лента
Компатибилен Бренд:
Dymo
боја:
Црвена со Бела
Големина:
Материјал:
Гаранција:
Сертификат:
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
DYMO Д1 лента

Производи во категоријата

I Основни ДеталиII СпецификацијаIII Производ Функција1 100% компатибилен2 Совршен labels одлуки3 Одлична етике

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK11226 / DK1226Етикета големина : 52mm*29mm, 1000 Етикета / РолнаБоја : БелаМатериј

12mm црно на бело KINGJIM лента SS12 KW ST12 KW SC12 RW SC12 BW SC12 YW компатибилен за двете KINGJIM етикета ленти LABELWORKS LW400 LW600Ова

9mm*8m компатибилен King Jim ST9 KW Црно на Јасно етикета лентаLC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN| LC4 WBN|| LC4 WBN | LC4 WBN|

9mm*2.5 m 12mm*2.5 m компатибилен Dymo црн Носорог на жолта Топлина се Смалуваат ЦевкиОва многу ги содржи едни со 2

6 PK / многу Компатибилни dymo лента 6mm Црно на Јасно компатибилен Д1 етикета касета 43610 1 / 4" x 23'Ова многу содр

компатибилен брат tze лента за p допир етикета лента создателот tze 251 tze251 tze251Ова многу содржи 3pcs tz2251, ако ви

EZ етикета кертриџ касета XR24 YW / XR24 YW1(Црно на Жолта, 24mm*8m) За печатач(Г.С.L300 KL8800 KL820 KL170 KL780 KL60)Ова многу содрж

ламинат етикета сина лента на бело за брат tz tze серија компатибилен печатач етикета tze233 tze 233Ова многу со

Компатибилен 18mm TZe флексибилни ID лента tzeFX241 tzFX241 tz FX241 Црно на Бело TZ кертриџ касетаОва многу го содржи 2 п

Основни Информации100% компатибилен со Брат PДопир серија печатач : Име На Модел : MK131Боја : Црно на ЈасноДо

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK11241 / DK1241Етикета димензии : Дијаметар 102mm *152mm 200 Pcs, Термички Етикета На

6pcs Бесплатен превозот мешани модели TZ лента понудени TZe 231 TZ431,TZ531,TZ131,TZ 631, tze 731 12mm етикета лента за p допир p

12mm tz tze етикета лента Tze431 Tze431 tz431 tze 431 за Pдопир етикета создателот лента лента кертриџОва многу содржи 1pcs

Dymo лента 40913 црно на бело 9mm*7m за DYMO Д1 ЕТИКЕТА ЛЕНТА компатибилен dymo Етикета Менаџер етикета создателотО

Промет на големо со бесплатен превозот компатибилен tz tze лента TZeSE4 ламинат TZ безбедност кертриџ касета

Бесплатен превозот се меша бои 9mm Dymo Д1 Кертриџ Касета 40920, 40921,40922,40923,40924Ова многу содржи 5 PCS 9mm компатибил

Компатибилен Брат Етикета Лента tz221 tze221 tze221 за Pдопир Етикета Принтери PT200 / PT1000 / pt1010 B / pt1100 / pt1180 / pt1290Ова м

DYMO Д1 12mm Label Manager етикета лента DYMO кертриџ касета 45013 бела за Dymo Професионални LabelmakersОва многу содржи 10pcs н

Бесплатен превозот 5 компјутери Tze 631 12mm Tze Tz Лента Компатибилен Брат Ptouch Кертриџ Етикета Создателот Лент

Функција : 100% Компатибилен за Dymo Д1 ПечатачБоја : Црно На БелоГолемина : 9mm*7m ( 3 / 8 Инчи x 23ft)Количина:2 Pieces /

100% компатибилен со Брат PДопир серија печатач : Име На Модел : MK131Боја : Црно на ЈасноДолжина : 8mШирина : 12mmP

Компатибилен брат TZ лента 6mm TZe611 tz611 црно на жолта етикета касета Tze 611 Стрдопир етикета лента TZ611Ова мног

црно на бело компатибилен стр допир 9mm*8m tz лента TZSE2 12mm Безбедност лента ламинат ја лентатаОва многу содр

Prodution Детали : Компатибилен Модел : DK11221 / DK1221Етикета големина : 23mm x 23mm, 1000 Етикета / РолнаБоја : БелаМатери

Please wait...