0
clear
  • 50pcs/многу Вистински Кожа Куче Јака Вратот Тока Цинк Тока Прилагодливи Вратот Рака за Големи Средни домашни Миленичиња Куче
  • -20%
  • -20%
50pcs/многу Вистински Кожа Куче Јака Вратот Тока Цинк Тока Прилагодливи Вратот Рака за Големи Средни домашни Миленичиња Куче

50pcs/многу Вистински Кожа Куче Јака Вратот Тока Цинк Тока Прилагодливи Вратот Рака за Големи Средни домашни Миленичиња Куче

DEN 18028.32
DEN 17127.00

Достапност
Производот е достапен


Вистинска Кожа Куче Јака Вратот Тока Цинк Тока Прилагодливи Вратот Рака за Големи Средни домашни Миленичиња Куче
Карактеристики на производот : 100% Сосема нов и висок квалитет и издржливи. Целосно рачно изработени ви донесе екстремно висок квалитет Спецификација за Производ : Материјал : Кожа и Цинк Тока Боја : Црна/Кафеава Големина Јака ширина Прилагодува за да ги собере necks S 1,5 см 24-36 СМ М 2.0 cm 30-43 CM L 2.5 cm 33-51 CM
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни да се измери вашето куче вратот пред да нарачате. Пакет Се Вклучени : 5 0 × Миленици Вратот Јаки

Кон својствата

Големина:
15MM, 20MM, 25MM
Тип:
Кучиња
Функција:
Персонализирани
Шема:
Цврста
Бренд Име:
Ла MaxZa
Тип:
Јаки
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа

Производи во категоријата

10pcs / многу MUTTCO промет на големо самодизајн шарени јака ДЕВОЈКА рачно изработени црвено најлон 5 големин

Големина : S должина 2731cm широк 1,5 см М должина 2834cm широк 2.0 cmТоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm г

100% сосема нов квалитетНајдобриот подарок за вашата прекрасна милениче.Тип : Куче јакаМатеријал : Влакна

D62 Нови пристигнување Безбедност Еластична Bowtie со бел Кутре Кучиња Јака Бел СТП Кожа Мачка Снабдување Ј

10pcs / многу MUTTCO големо на домашен карактеристика куче јака ЛЕЈДИ светло кафеава 5 големини crumby најлон куч

Име : (50 Парчиња / Многу)Нови Bling Куче Јака СТП Кожа 3 Реда Кристал Стил Diamante Мачка Куче Куче Миленичиња Ѓер

Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме други 2 видови на бои : Портокал, различно обоени Ако сакате овие бои, в

com's центарот2.Вашето задоволство е наша цел.8") Ширина од 2,5 cm(1.и уплатата ЗАЧУВАМ Тоа ќе трае 510 работни де

ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Вообич

Ве молиме имајте на ум : Тоа е рачни мерења на локации, може да има 23 cm грешка И item боја се прикажани во фот

MUTTCO промет на мало со лекови самодизајн куче јака СВЕТЛИНА ЖАН рачно изработени јака wathet сина и бела 5 го

торба торба 2.98 / торба торба торба торба торбаПрилагодливи Миленичиња Куче Куче Мачка Вратот Шамија Banda

Тип : Обука Куче ЈакиМатеријал : КожаБоја : КафенаФункција : Трајни со рачка и Дпрстен,лесно да се контрол

Прилагодливи Најлон Кожа Куче Куче Домашно Милениче Мачка Јаки Ѓердан Вратот Бел ЧипкаБоја : Розова,Црв

Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата отка

L13 2016 година Нови led куче, мачка јака електрична батерија usb Анти изгубени безбедност предводена куче ѓер

MUTTCO промет на мало со лекови самодизајн куче јака ЛЕЈДИ рачно изработени светло кафеава 5 големини поли

5 CM*30 CMS 1,5 СМ*37 CMМ 2.3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по прие

Превозот метод1.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Пошта или Eпакет : обично 1635days.Миленичиња Куче Ја

Метал Хром Куче Обука Јака Стр Логор Метални Синџир Домашно Милениче Се Лизга Јаки Ѓердан Со Висок Квал

10pcs / многу MUTTCO трговија на големо рачно изработени висок квалитет мека јака ЗЕЛЕНИ ДЕН самодизајн куче

НИ 6.99 / парче НАС 8.99 / парче НАС 8.99 / парче НАС 8.99 / парчеИме : 4pcs Куче Bandana Милениче Памук Лигавче Шамиј

започнетекрајот6775877845137419 нов производ парче парче парче парче парче парчеAnswer : ___________________________ NOTE : Кога

Please wait...