0
clear
  • Безжична 720p IP Куршум Камера 4CH NVR Комплет
  • -20%
  • -20%
Безжична 720p IP Куршум Камера 4CH NVR Комплет

Безжична 720p IP Куршум Камера 4CH NVR Комплет

DEN 9552.00
DEN 9074.00

Достапност
Производот е достапен

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po .
За Гаранција :
1.0 ПРАТЕНИК
Поддршка на 1, 4 и 9 Ch слика на екранот и цел екран на веб пребарувач
Поддршка QR Код за Скенирање
Висок сликата & видео следење на квалитетот на
P2 P(Plug&Play)технологија, степен на пенетрација, може да биде 99%
Механички IR-Намалување на уред нуди одличен ден/ноќ перформанси, одлична боја;
Мобилни Следење : за i Phone(APP Store), Android > (1280*720) Пиксели 720 P/D1/VGA/QVGA/QCIF, dual крак
Им овозможи на далечински гледање & рекорд од било каде во било кое време
Wi-Fi во согласност со безжични стандарди IEEE 802.(Освен некои земји и APO / FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.11 b/g/n
поддршка на TCP/IP, ONVIF, RTSP, P2 P SMTP, HTTP, FTP, PPPo E и други поврзани со Интернет протоколи;
IP66 Водоотпорен за надворешна употреба
За Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА . НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Враќање&Наплата :
1. 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).
Спецификации :
H. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 264 1/4" Боја CMOS Сензор, 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Кон својствата

Технологија:
Инфраред
Сензор:
CMOS
Поддржани Мобилни Системи:
iPhone OS,Android,Windows Mobile
Број На Модел На:
Други
Димензии (L x W x D)(mm):
Други
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows Vista,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Видео Формат На Компресија:
MJPEG
is_customized:
Yes
Ѕидот Заградата:
страна
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
IR Растојание(м):
Други
Бренд Име:
нови слетување
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
боја:
Бела
Напојување(V):
Други
Минимална Осветлување(Лукс):
Други
Инсталација:
Вградени
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Тип:
ip камера
Стил:
Кутија Камера
Леќа (mm):
3.6 mm
Потрошувачка На Енергија(W):
Други
Аудио Излез:
Други

Производи во категоријата

Однос ТФКартичка поддршка мини Pinhole ip камератоа max поддршка 32 G ТФкартичка складирање!ако имате други ба

Hikvision изворната англиска Верзија Надзор Камера ДС2 CD2185 FWDјас 8 MP Купола видео надзор IP Камера H...

HD 720 P 960 P WIFI IP Camera 1080 P Отворено Безжична Надзор Home Security Камера Onvif видео надзор Камера ТФКартичка Слот ста

(Освен некои земји и APO / FPO)2 P2 P, Plug and Play, Нема потреба DDNS, Нема потреба Пристаниште Товар Onvif : Поддршка Onvif

Со 7 Инчен LCD Монитор 1200 X AV Микроскоп За Наука Инспекција LED Осветлување

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Спецификација На Камерата : mage Сензор : 1 / 3" CMOS Хоризонтална Резолуција : 900 TV Линија Леќа : Сигнал систем :

720 P OV9732 Вистински ефект960 P AR0130 Вистински ефектНапомена : видео надзор камера doesnot содржи напојување, ако

Главни Функции : Се компатибилни со сите IOS, Android телефон, таблет и, исто така, може да се користи за приказ

5 mm 1m Тешко Кабел Андроид Endoscope Камера Водоотпорен Borescope Инспекција Камера Тешко Цевка За Android Телефон Samsu

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на в

Нашата цел е задоволството на клиентите!1.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и и

Карактеристики : 1 1 / 2.8" 2.0 Мегапикселна CMOS Сензор Eyenix773 E+TP2801+IMXSONY 322;2 25 / 30fps 1080 P, HD TVI Видео Стандард3 Голема

Безжична отворен и затворен P2 P брзина купола камераГлавни Карактеристики 1.Висока резолуција на 960 P,1080 P

Камерата Модел : SAE60NX3 CS2005 AF Image Sensor : 1 / 2.)Веб Интерфејс Преку Т.

3, Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) оштетени за време на испорака Плаќање1,

Пакет се ВклучениПакет Се Вклучени1 Pc РОЕ IP Камера Moduel[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот Информац

Враќање&Наплата1 Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не

Светлина : 0 Лукс (IR За)IR Зрачење Растојание : 60 FT (20 милиони)Операција Температура : 5 F ~ 120Планината : Плафо

Тоа секогаш е за 37 дена да пристигнат.8 или подоцна / Трепне со UVC / Андроид 4.0 ХС / FSАвто изложеност АЕК Под

до 128 G(Не се Вклучуваат) копчето за Ресетирање ПоддршкаОпштиспецификација Напојување 12 V DC 2 A моќ Ден : 3 W;

1 cm самостојна тежина : 62g Пакет Тежина : 250g материјали за Пакување EC6I6 самостојна Кутија кутија 15 НЕМА ИСК

Карактеристики : 1 / 3" CMOS Сензор2.0 Мега пиксели ,1080 [email protected]Ефективни Пиксели : 2010(H)*1092(V)Поддршка на OSDСпецифика

4 MP H 265 IP камера 1pcs CD(прирачник за корисникот& софтвер) 1pcs монтажа додатоци 1packetКамери карактеристики : 4 MP

Карактеристики : 100% нов бренд и висок квалитетНајновите пристигнување moel за Android , може да се земе pgoto ,ви

Карактеристики : 1 / 3" CMOS Сензор2.0 Мега пиксели ,1080 [email protected]Ефективни Пиксели : 2010(H)*1092(V)Поддршка на OSDСпецифика

Please wait...