0
clear
  • BPI 4pcs/многу BPI АА 2400mAh 1.2 V NI-МЗ батерија за високо-крај рефлектори лаптоп мобилни висок квалитет
  • -20%
  • -20%
BPI 4pcs/многу BPI АА 2400mAh 1.2 V NI-МЗ батерија за високо-крај рефлектори лаптоп мобилни висок квалитет

BPI 4pcs/многу BPI АА 2400mAh 1.2 V NI-МЗ батерија за високо-крај рефлектори лаптоп мобилни висок квалитет

DEN 379.68

Достапност
Производот е достапен

Напон : 1.2 V. Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride). Капацитет од 2400m Ah. Батерија пати : до 1000 пати. Пакет се Вклучени : 4 x 2400m Ah Rechargeble Батерии
Пратката 1. Предмети се испраќаат само по уплата. 2. Ние брод предмети преку поштата на воздухот mail или други експрес сервис номиниран од страна на купувачот. 3. Бесплатен превозот предмети само за одредени земји, ве молиме проверете превозот и packaing листа за детали. За испорачување мазнење и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето. 4. Време на испорака најмногу зависи од локалната ситуација и пост услуга. ПРОЗОРЦИ DHL Fedex и TNT 3-7 работни дена. EMS 5-14 работни дена HK пост 7-21 Дена. 5. Ако ио не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. 6. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изјави како "Подарок/примерок" со ниска вредност и сите увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 7. Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. 8. Намалувањето, ние поддршка dropshipping. Ве молиме забелешка "dropshipping" на вашата цел забелешка.
Плаќање Ние го прифаќаме плаќање номиниран од страна aliexpress само( Зачувам, T/T, western union, кредитна картичка и слично) Во случај да се појават кои и да било плаќање проблеми кога ќе се направи нарачката, ве молиме контактирајте со нас за помош.
Политика на враќање На предмети биле селектирани од страна на КК пред испорака Ако примите оштетени предмети или неисправни предмети, не кликнете на "потврди испорака" копчето, ве молиме да фотографии од нив и да контактирате со нас за ПОБРЗО. Предмети вратени мора да биде иста состојба како добијат и во оригиналното пакување и содржината. Ние ќе треба да се примаат и да се испита вашето враќање пред враќање на парите или замена ќе биде посветено, на враќање превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот. Ние не наплата на превозот обвиненија.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ги вашите активни повратни информации и споделете го вашето искуство со нас. Ако имате било какви проблеми за производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас за да се реши пред да ја напуштат повратни информации.

Кон својствата

Номиналниот Напон:
1.2 V
Бренд Име:
Golooloo
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
2400mah
Големина:
AA
Број На Модел На:
bpi аа
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
4pcs/многу
Замена На Батеријата:
No
is_customized:
Yes
Замена На Батеријата:
No

Производи во категоријата

1 Батеријата Објект спецификите :Бренд Име : SamsungМодел : ICR1865030 QТип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 3000mah(29

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме Изградена во PCB за полнење ,испушта

Високи Перформанси AW IMR 18650 2000m Ah 3.Полнење и празнењеБатеријата мора да биде обвинет во соодветни полнач

H31 Оригинална батеријаКапацитет : 3.7 V 400m AhГолемина : 40mm*20mm*8ммПакет Се Вклучени : 20x 3.7 V 400m Ah Батеријата

Батерија тип : 4 / 5 A NiМЗ Батеријата 1.2 V 2100m Ah Батерија За Лемење Рамен ВрвБренд : PKCELLМодел : 4 / 5 A 2100m Ah 1.2 V Ni MH

BTY 4*AA3000 серија 850mah АА 1.2 V Батерија +BTY802 АА / AAA Батерија Полнач ЕУ ПолначКарактеристикиВисоки перформанси

Капацитет : 2100m Ah Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изј

260m Ah батеријата му овозможува на quadcopter да летаат подолго времеМала тежина и преносни да се носат.Направ

16 Слотови Doublepow ДПK106 2LCD Внатрешна IC Заштита интелигентни Брз полнач + 16pcs 1.2 V 2700m A NiМЗ акумулатори во ПОЛН

..3.7 V 100m Ah 751517 литиум полимер батерија CX10 CX12 JJ810 Далечински Quadrocopter Lipo bettery 3.7 V Lipo 3.7 vНапон : 3.7 VМоменталната

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 3090120Димензија : Дебелина(± 0.4)

Поддржува обичај капацитетот на батеријата на 18650 Ако е потребно, ве молиме контактирајте ме! Објектот с

1, modelo : VTC5 A poder bateria де lítio2, capacidade padrão : 2600 m Ah3, capacidade mínima : 2500 m Ah4, tensão номинална : 3.6 V5, а tensão де carga : 4.20 ± 0.05 V6

парчеОпис на производот Клетка : Liion Батерија Тип : NCR18650 B Батеријата Направени во Јапонија Капацитет : 3400

18650 HE4 висок квалитет моќ да празнење 35 A 2500 m Ahбатеријата марка и тип HE4 бренд 18650 дијаметар 18.4 mm висина 65 mm

Забелешка : Бидејќи откривање грешки на полначот на пазарот се различни, капацитетот на батеријата тест

Liitokala 26650 батерија, 26650 литиум батерија, 3.7 V 5000m A 2665050 A сина.Батеријата марка и тип : LiitokalaБатерија : 26650 AДиј

Бренд Нови Оригинални 18650 NCR18650 B батерија 3.6 V 3400m Ah За panasonic лаптоп Бесплатен ПревозотТоа е новодојдениНа

ПРАТЕНИКОТ 4 X 4 ААА 1250m Ah Батерија NiМз Батерии 1.2 V брод на Светот од страна на воздух mailИсто така познато и

Висок квалитет 60 V 10 AH Liion батерија за Харли електрични велосипеди / eскутери и 60 V опрема Извор на Енергиј

Не ставајте батеријата во микробранова или притисок садови;забрането со батерија (како на пример, суви

Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.превозот цена, ве молиме

РакувањеНе го изложувајте да, фрлајте ја батеријата во оган.Се избегне прекумерна физичка шок или вибра

..3.7 V 100m Ah 751517 литиум полимер батерија CX10 CX12 JJ810 Далечински Quadrocopter Lipo bettery 3.7 V Lipo 3.7 vНапон : 3.7 VМоменталната

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА*Врвот се Занимава 8.4 V Батерија Пакет Црна Водоотпорен LED Светло 6 X 1865

Liitokala lii 500 откривање на вистински капацитет : (32003300mah)Спецификација : Име на производ : NCR1865034 B Батерија

Опис : Бренд : symaМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Бренд Име : symaМатеријал : ПластикаБрој на модел : S107 GУп

Please wait...