0
clear
  • Голема Моќ Мек Старт Одбор 115V/230V Текст Специјалност за Dartzeel NHB108 Моќност Засилувач Популарни Издание Случај
  • -20%
  • -20%
Голема Моќ Мек Старт Одбор 115V/230V Текст Специјалност за Dartzeel NHB108 Моќност Засилувач Популарни Издание Случај

Голема Моќ Мек Старт Одбор 115V/230V Текст Специјалност за Dartzeel NHB108 Моќност Засилувач Популарни Издание Случај

DEN 1680.00

Достапност
Производот е достапен


Спецификации
Димензија : 85x85mm
Дебелина : 2.0 mm
Одложување Време : околу 3 втор
Максимална Излезна Моќност : 1500 W
115 V на Текст
230 V на Текст
Инсталација Пример
Поради продажбата количеството причина, ние немаме моќ да се изгради по-продажбата на услугата центар во вашата локална. Но нашите производи цена е повеќе поевтини под ист квалитет, ние се обидуваме да се обезбеди подобра услуга! На гарантниот период за сите наши предмети е 2 години. Во рок од 2 години, ние може да обезбеди поправка на делови слободни. и ќе needn не го плати превозот надомест од Кина, има потреба од купувачот и продавачот соработка на проблемот грешка дијагноза. После 2 години датум, може да се обезбеди поправка на делови слободни. Но купувачот треба да го плати превозот надомест од Кина.

Кон својствата

боја:
230V Vesion, 115V Vesion
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Број На Модел На:
NHB-108
Бренд Име:
QUEENWAY
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач

Производи во категоријата

Отпорник избор на прстени метал отпор , главната коло вработува точност од ± 1% метал филм отпорници прст

Поврзани Продукции : Спецификација : Фреквенција поени : 4.3 KHzTreble Филтрирање карактеристики : 12 DB / OCTБас Ф

ултрамали димензии, нула механички бучава, совршено се изложени радијатор дизајн.069 Добра Стерео crosstalk,

Карактеристики1 Најновите цевка preamp со надградена функција и дизајн Стотици коментарите и илјадници кл

Карактеристики : 1 : Име : Кара РЕД reverberation одбор .2 : Излез оптоварување : треба моќ amp3 : Чип Избор : Двојна мо

За Превозот : 1.2 DBБучава напон : 1 MVЦевка : SYLVANIA 6 SN7 * 2 / Shuguang 2 A3 C * 2 / Shuguang 5 Z3 P * 1 Size : 450 * 300 * 210mmНето тежина : 18

TDA7498 D 4Канал ВисокоМоќ Hi Fi Дигитален Засилувач Одбор / 4x100 W Автомобил засилувачКарактеристики на произв

220 V 50 W 4 N OFC Отип аудио трансформатор AC18 V~0~18 V 0~9 V 0~9 V за DAC / Предзасилувач / СлушалкиСпецификации : Моќ Оцен

Whenpurchasing, ве молиме наведете) Врвот на корица : Дебелина = 2mm, Алуминиумски панели Други делови се 1mm железо

Бриз аудио и аудио WeiliangDC влез порта големина 5.5 MMx2.1 MM DC=50 V,R=4Ω,THD+N=10%,P=300 W DC=50 V,R=6Ω,THD+N=10%,P=210 W DC=50 V,R=8Ω,THD+N=10%,P=160

Забрзана Испорака : DHL, UPSот или Fedex.Ние ќе ги провери објектот внимателно и бидете сигурни дека за квалит

Проценето Време на Испорака : 3~7daysB Ние снабдување со 4 видови на превозот услуги како што е подолуA...

Дизајн моменти : 1, За напојување со помош на мала capacitor низа дизајн, со два регулатори, ниска бран се пове

Детали за производот : Влез : Компјутер со USB Излез : оптички влакна / коаксијален / Стерео L / R РКА, подд

Ние ќе ви помогнат да се реши проблемотВраќање&Наплата : 1.За Превозот : 1 НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Враќање Превозо

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар

TIANCOOLKEI Нови карбонски влакна алуминиум легура ЛП Винил Грамофони Метал Диск Стабилизатор Рекорд Тежина

Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен пр

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Новиот Дизајниран TDA1541 DAC Декодира Одбор DIY Бард PCB имаат Шематски дијаграм

информации за ПроизводотИнтегриран засилувач + бустер модул високомоќен дигитален засилувач, инстала

2 SA1494 / 2 SC3858 двеканал високоенергетски засилувач одбор Опис на Производот детали за Производот : Корист

Опис на производот : Димензии : 79 × 68 × 40 (мм) Тежина Околу 0.5 kg Фикснабаза дупка големина : 55 X45mm Влезен напо

Детали за производот : Надворешни димензии : длабоко 265 * ширина 225 * висина 135 MM Внатрешни димензии : длабо

WL висока quality130 W цевка засилувач моќ трансформатор 230 VX2 6.5 VX1 6.5 VX1Ако имате нешто да се збуни,pls се чувству

Бренд Нови PSVANE Вакуум цевки Точка БР : велика БРИТАНИЈА EL34 Количина : 1 PCS Плаќање на цел почнува обработк

Бренд нови Специјализирани за Wadia 121 Линеарното НапојувањеСпецијализирани линеарна моќ опис : Стандард

Висока Моќност 800 W Дигитален Засилувач Моќ Префрлување Напојување ОдборИзлезен напон може да се прилаг

Т неговата е еден пар (канал 2) assembeld amp одборСекој PCB големина : 67.5x48mmРаботни параметри : Напојување напоно

Please wait...