0
clear
  • X-Онлајн 051717 топла продажба дама размавта торба женски мала торба
  • -20%
  • -20%
X-Онлајн 051717 топла продажба дама размавта торба женски мала торба

X-Онлајн 051717 топла продажба дама размавта торба женски мала торба

DEN 264.00

Достапност
Производот е достапен

X-Онлајн 051717 топла продажба дама размавта торба женски мала торба

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Големина:
20*19*7cm

Производи во категоријата

Dispalang Бренд Чанта Жените Торба Куче Коска Печати Женски Секојдневен Големи Tote Перници Со Висок Квалитет

Две внатре слоеви, врвот затворање со патент посебно!Шарени везови!Толку прекрасна хмонг хипи рамо наци

_ 36 X26 CM рачно изработени се Купи> $ 35.48 Наредби(31) 26 X22 CM Вештачка слама Купи> $ 18.79 Наредби(19) Mesh Јаже Ткаење К

(1) Alipay, Запад Унија, Moneybookers, Qiwi Паричник, Зачувам, и сите поголеми Кредитна Картичка се прифатливи...

тип : чанта тежина : 0.25 кг материјал : СТП големина : 21 L*11 W*18 cm Забелешка : поради прирачник за мерење, голем

Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефон

Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава Нормално е дека тие го оставаат тра

тип : чанта тежина : 0.95 kg материјал : СТП големина : 37 L*14 W*24 ЧАСА cmЗабелешка : поради прирачник за мерење, го

Опис : Бренд : Ran Huang Материјал : Стп Кожа Димензии : Должина : 27cm , Дебелина : 14cm ,Високи : 21cm Стил : Мода , Клас

големина : 29.5 cm*15cm*26cmПревозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на

Забелешка: торба е наредени со шема од памук, исто Така, има надеж е црно платно, Случаен испорака

големина : 32*12*23cm (Прирачник за мерење имаат 23cm грешка)Пратката внимание : 1.За пратката само може да избер

Параметри Род Жени Боја Како на сликата покажува Материјал СТП Кожа Големина : 17*13*3cm Пакет Opp вреќа Пакет

Материјал : Сина ТексасОбвивка : платно ПечатењеРанец режим : Totes,торбаВнатрешна Структура : патент џеб ,

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖенитеМатеријалСтп КожаГолемина18*4*15cmБојаКако слика покажуваЗабелешкаСли

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Како да се figuer од вистинска кожа , ве молиме да изгори целата кожа(вклучуваат задната стра

Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Сите добра се

Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се на вистинските производи Но, поради различни светлина и го следат а

ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ И ПЛАСМАННие секогаш ќе работиме со вас за вашето сопствено задоволство...

Опција слика грешка, на овој линк, испрати bowknot чантаДобредојде на сите да ја нашата продавница.Имате би

Параметри Род Жени Боја Како на сликата покажува Материјал Платно Големина : 31*16*12cm Пакет Opp вреќа Пакет :

yesetn торба 060317 нова мода еден рамо крстот тело торба размавта

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖените / MemМатеријалСТП КожаГолемина36*15*24cmБојаКако слика покажуваЗабелешк

1 Вашето мислење е многу важен за нас, и на сите купувачи Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти

Забелешки : ① 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен② Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете околу 2 cm грешка.③

Овој производ е покриен од 7 дена без причина да се вратат услугапроизводот може да се разменат или да се

Please wait...