0
clear
  • P172112 Најновите панк стил добро се водат памук мода 5cm обичен бисер и два боја занитвам headwear солидна headband за жени
  • -20%
  • -20%
P172112 Најновите панк стил добро се водат памук мода 5cm обичен бисер и два боја занитвам headwear солидна headband за жени

P172112 Најновите панк стил добро се водат памук мода 5cm обичен бисер и два боја занитвам headwear солидна headband за

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен


P172112 Најновите панк стил добро се водат 100% памук мода 5cm обичен бисер и два боја занитвам headwear солидна headband за жените Возрасни Големина : см Обичен издишан headwrap : должина беа 25,5-26.5(*2) * ширина 5cm Стил Мода Шаблон Тип Солидна Род Жени Ширина 5cm Висина 26-27cm Пакетот Вклучува; 1 x headband секој пп торба. Памучна ткаенина своч( 6pcs за custom); Ние се прифати обичај 6pcs секоја боја и дизајн! Ние прифаќаме обичај 6pcs секоја боја и дизајн! Ние прифаќаме обичај 6pcs секоја боја и дизајн! Ние прифаќаме обичај 6pcs секоја боја и дизајн! Секој месец ќе ги ажурира нов дизајн, сите нови дизајни се стави во каталог, оставете ги вашите e-mail пораки, ние ќе ви пошта целосен каталог на turbans со ГОЛЕМО $$.

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Памук
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
P172112

Производи во категоријата

1.Објектот спецификите 100pcs / многу Бебе Девојка Божиќ Подарок Коса Лакови со Капчиња Headbands Елка HairbowЛента

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинОпис1) Детал на Овој објект е нап

1.Објектот спецификите30pcs Божиќ Ракавица Бонбони Печатење Лента Наредени ЛакЛента Тип : GrosgrainМатеријал :

1.Објектот спецификите20pcs Бесплатен превозот Лето Портокалови очила за сонце Лето Полиестер Лента HairbowН

За жал,ако се планира да ни даде неутрален / негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купув

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош...

Ние може да одговори email во рок од 24 Часа moq е 60 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина с

1.Објектот спецификите 100pcs / многу КАПЧИЊА HEADBAND ШЕМА Снешко headband шема Божиќ капчиња шемаЛента Тип : Grosgrain

Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)Големина(должина) : 4.8 cm(клипо

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот НачинОпис1) Детал на Овој објект е нап

1.Објектот спецификитеБесплатен Превозот 300pcs / многу Злато Метален Лента Tuxedo Коса Клип ЛакЛента Тип : По

Добредојдовте на нашата продавница Ние сме фабрика директна продажба, може да биде големо и мало...

Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.Големи

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја приф

Пакетот вклучува : 100 компјутери За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 730 дена, дури и под

Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет н

голема мешана боја Прекрасен Хавајски пена frangipani цвеќиња Булчински чешел клипфункција : Еден слој на plum

Трговија на големо 30pcs / 6 C Мода Симпатична Сјајот Пеперутка Бебе Девојки Шноли Солидна Kawaii Цртан филм Де

modname=ckeditorДобредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : коса, лак&headwea

5 cmКарактеристики : Мек материјал , убава дизајн , многу светли бои Ве молиме не остави никакви негативни

Материјал : синтетички кожа цвет Големина : 40x40mm 2 Акции Боја : moonstone,јоргованот Количина : 5pcs (мешавина бој

б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни

Новороденче Роденден Круна Headband Бебе Девојка бисер headwear Burlap и Бисер Tieback Коса Додатоци фотографија рекв

НАПОМЕНА : Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпрев

За било какви прашања обратете се!Превозот и Ракувањето соПревозот : Сите предмети ќе бидат испорачани

Please wait...