0
clear
  • Патио Светла G40 Свет Партијата Божиќ String Светлина,Топло Бела 25Clear Гроздобер Светилки 25ft,Декоративни Отворено Дворот Гарланд
  • -20%
  • -20%
Патио Светла G40 Свет Партијата Божиќ String Светлина,Топло Бела 25Clear Гроздобер Светилки 25ft,Декоративни Отворено Дворот Гарланд

Патио Светла G40 Свет Партијата Божиќ String Светлина,Топло Бела 25Clear Гроздобер Светилки 25ft,Декоративни Отворено Дворот

DEN 1368.00
DEN 972.00

Достапност
Производот е достапен


Сијалица Грофот : 25 Сијалица Проред : 12 во. Дијаметар на Сијалицата : 1.5 во. Сијалица & Приклучок Тип : G40 W/ a E12 база НАС plug wattage : 125w ЕУ plug wattage : 175w Запалени Должина : 24 ft Вкупна Должина (крај до крај) : околу 25 ft (7.62 m) Должина на сегмент од приклучокот до 1 сијалица : 1/2 ft (6 in.) УЛ Наведени за Затворен & Отворено Употреба. Поврзете до max. на 3 насоки крај-до-Крај - УЛ Наведени Затворен & Отворено Светла Settings Патио String Lights & Божиќ Декоративни Lights & Празник Lights & Чадор Светла Совршен за Backyards, Gazebos, Градини, Pergolas, Палуби, Град Покривите, Свадби, Bbq, Вечера Партии, Роденденски Забави, Дружења Комерцијален Квалитет String Светлина Тела за Внатрешна / Надворешна Употреба Со Ажурирани Енергетски ефикасни Светилки

Кон својствата

Wattage:
220V EU Plug, 110V US Plug
Употреба:
празник
сертификација:
CQC,УЛ,CE
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Должина:
300inch
Извор На Светлина:
сијалица
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Број На Модел На:
DC-G40-втората светска војна
Глава Број:
20-50 глава
Приклучете Го Опашка:
Yes
Празник Име:
Денот на благодарноста
Гаранција:
-
Бренд Име:
coolo
Повод:
Градина
Тело Материјал:
Пластични
Осветлување Растојание:
6-10m
боја:
Јасно
Карактеристики:
празник на светлината
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Музика:
Никој
База Тип:
E12
Тип На Батерија:
ac

Производи во категоријата

1 M 10led Соларна Енергија Плута LED Бакар светлина Флексибилни Bendable Романтична Атмосфера Декорација На Куќ

1pc / многу 3 AAA Батерија Управувана 7 CM Круг Супер Светла Бела / Топло Бела Водоотпорен Подводните Floralyte LED С

Функција : Жица Боја : Бакарен Кабел должина : Appx 2М / 3М / 5 M / 10 M Целосно пренослив LED Боја : Warm White Работи на 3x

Спецификација : • Материјал : Пластика• Замени : / ИСКЛУЧУВАЊЕ, РЕЖИМОТ• Полнење / Работно Време : 68 / 812

Секоја Светлина База доаѓа со 2pcs Литиум Батерија (Инсталиран) + 5 VDCAdapter (Вклучени). Динамичен боја се мену

Нови Пристигнување АУ ЕУ Тип 48 Ft 14.4 М Водоотпорен Црна ПВЦ Кабел Божиќ Светла Отворено Пергола Светла Со

Мали Вода Подводни Led Лебди Чај Светлина Батеријата Мини LED Подводните Цвет Вазна СветлинаВодоотпорен В

5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0.9%Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.Забелешка : ве Молиме д

Ве молиме да го извади од водата по настаните Multicolors LED Светла.Чекор 7Користење на два светлината и брзо с

Ако има било какви проблеми контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ја напушти неутрални или негативни пов

00 / многупарчиња / многуФабрика Директни (4pieces / многу) 100% Водоотпорни Мини LED Светло База 3 AAA Батеријата

1 Pc / многу Свадба Партија Декоративни Светлина Вазна До Централен RGB LED Батеријата Светлина База Со Дале

Испорака обично трае помеѓу 47 дена за FEDEX ,DHL, 1545 денови за пост превозот.)Празник Акцент Осветлување (баз

20 Pcs / многу ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината За Кристал Вазни Подводните Floralyte Партија Осветлување9 Colors Д

Или виси во шаторот Затоа, Вашите повратни информации и DSRs се исклучително importantto нас како подобро НСД р

10pcs Свадба Декорација Единствена Боја Водоотпорен Подводни Led Чај Светлина Мини Партија Светлина Со Бат

сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.логото{float : left;бала

36pcs водоотпорен led чај светлина Свадба партија оркестарот Подводните Floralyteas II Ние сме Фабрика Снабдувач

Другите : 1(on / off) Функција завеса Пакет Содржина 1 String СветлинаПостојат повеќе светла во мојата продавни

Велика БРИТАНИЈА Plug Патио String Lights 48 НОЗЕ LumiledГроздобер Светилки ВодоотпорнаОтворено Комерцијални String

Please wait...