0
clear
  • СЈАЈ 100PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Doraemon Слика 2 Дупки 15mm Costura Botones ги Красат W10027
  • -20%
  • -20%
СЈАЈ 100PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Doraemon Слика 2 Дупки 15mm Costura Botones ги Красат W10027

СЈАЈ 100PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Doraemon Слика 2 Дупки 15mm Costura Botones ги Красат W10027

DEN 144.00
DEN 122.00

Достапност
Производот е достапен

СЈАЈ 100 PCs Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking Круг Doraemon Слика 2 Дупки 15mm Costura Botones ги Красат W10027
Материјал
Дрво
Големина
Appro : 35 X17mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Случаен мешани
Количина
Ќе добиете 100 на овој објект во листата цена
Дел Нема W10027
Забелешка : Ако вашата нарачка сумата е поголема од 100 долари, ние ќе се разгледа за да испратите ќе се изрази преку слободни. ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Сопствени Даноци
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Тоа ќе биде вашата трошоци ако настане. Секоја земја е царинската има свои стандарди во оценувањето на царинската даноци и давачки кога стоката била обработка преку нивната земја. Сите поврзани царински даноци / давачки ќе биде во примачот трошоци ако настане.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе остави позитивни повратни информации по секоја исплата.
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.

Кон својствата

Бренд Име:
Шарени СЈАЈ. СОН
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
Обоена
Број На Модел На:
W10027
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел
Тип На Производ:
Копчиња
Големина:
15mm
боја:
Doraemon
Употреба:
Шиење DIY Scrapbookig Дома Декорација Занаети Оркестарот
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Новата Популарна боја
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
Is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Различни големини, различни цени, ве молиме контактирајте со нас за другите, ви благодарам.За продажба н

5 Двор 8мм Пластични Snap Копчето За DIY Scrapbooking Комбинација за Шиење / Крпа Копче / Занаети & Дома Декорација С

бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail Дијаметар : 8 / 10 / 12 / 14 / 16 / 18 / 20mm Боја : исто како на сликата п

100% Сосема НовГолемина : 33mm apporxmiatelyБоја : КомбинацијаКоличина : 10pcs (Секоја боја стил количина е случајна)

Опис Функција : 10 mm / 0.38 Инч во дијаметар и се специјално дизајнирани да одговараат маица, фустан, пантал

Материјал : ДрвоГолемина на : 50 MMБоја : Како На СликатаКоличина : 100 компјутериТочка Бр.Сите производот(ит

Висок квалитет 2017 Нови 21 MM lvory бисер копчето сребро метал Кристал Акрилик копчето DIY облека Покана за Сва

Продажба : 10pcs / многуТежина : 2g / парчеМатеријал : месингДекорација Материјали : Смарагд стаклоГолемина

Сосема нов ,Висок квалитетТие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за дек

Тип на производ : 5pcs / многу 60*33mm Рамен грб Принцеза Круна Кристал Rhinestones Накит Оркестарот Роденден DIY кос

Сосема нов ,Висок квалитетТие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за дек

· Ние може да се испрати на предмети во 37 работни дена од приемот расчисти исплата Ние ќе се обидеме потр

· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка...

Производ вовед : НОВИ 10 Pc 23 MM Транспарентен Мачка Очи Копчето Сребро голема Кристал копчето метал 2017 DIY С

200pcs 2дупка кокос копчиња 11.5 mm природни шиење копчиња со ласерски точка линија кафе браун боја COCO003Големи

Fastener Snap Копчето Plier за Т3 / T5 / T8 Snap + 150pcs T5 Snap Копчиња Пластична Смола Притиснете Студ Платно за Шиење Додат

ree превозот цртани филмови шема Дрвени Копчиња 100pcs Мешани 2 Дупки Дрво материјали за Шиење botoes став artesana

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин 17 MM 24 PCS / многу рачно изработени

МатеријалНајлон Копчиња(бубамара кравица копчиња)ГолеминаОколу 13x15mmБојаFuchsia И ЦрнаКоличинаЌе добиете

Answer : ___________________________ Note : 2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на б

10pcs Срце облик на злато сребро кристал кристал копчиња рачно изработени Свадба декорација метални токи

10мм прилепува мувла Автоматско копчето машина Машина за садови.Prong Прилепува мувла Копчето за инсталац

Висок квалитет 2017 Нови 18 MM lvory бисер копчето сребро метал Кристал Акрилик копчето DIY облека Покана за Сва

Please wait...