0
clear
  • 50pcs 10ml мерење на Темата Уста Центрифуга пластични Цевки тест цевка посочи
  • -20%
  • -20%
50pcs 10ml мерење на Темата Уста Центрифуга пластични Цевки тест цевка посочи

50pcs 10ml мерење на Темата Уста Центрифуга пластични Цевки тест цевка посочи

DEN 794.40

Достапност
Производот е достапен


50pcs 10ml мерење на Темата Уста Центрифуга пластични Цевки
meterial:пластика
капацитет:10ml
50pcs

Кон својствата

Класификација:
Центрифуга Цевки
Капацитет:
10ml
Број На Модел На:
10ml
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

Име на производ Центрифуга Цевка Рек Материјал Пластични Одговара за 15ml Цевки Дупка Број 44 Дупка со Гол

Јачина на звук : 5ml, Со скала Материјал : полипропилен (PP) Големина : дијаметар 15.5 мм, висина 58mm Autoclavable, ултр

Welcom На Мојата Продавница4Страни Микро Plastic Tube Решетката за 0.5 ml, 1,5 ml, 10ml,15ml, 50мл центрифуга цевкаСе создад

Карактеристики : 1 Расположливиот центрифуга цевка, јасно бели, круг дното дизајн.2 Направени од високо к

100 Дупки лабораторија Пластична цевка кутија се користи за 2ml,1,5 ml 1.8 ml криопрезервација цевка со поврзув

Име на производ Центрифуга Цевка Рек Материјал Пластични Дупка Број 80 Дупка Кол 30мм,17mm,12mm,8mm Боја Fuchsia Вк

Производ карактеристики на Пакетот содржи 30 центрифуга цевки; Капацитет : 50мл; Боја : жолта...

Име На Производ : Центрифуга Цевка;Материјал : ПластикаКапацитет : 0.2 ml;Вкупната Големина (Прибл.) : 2 x 0.7 cm /

Име на производ Центрифуга Цевка Рек Материјал Пластични Дупка Број 50 Дупка Кол 13mm Боја Јасно Сино Вкуп

(500 парчиња / многу) 1,5 ml Пластични центрифуга цевка PP материјал со Висок квалитет Центрифугални цевка со

1,5 ML / 72vents Центрифуга Цевки стојат кутија + 72 PCS 1,5 ML центрифуга цевки Бесплатен превозотАко ви побараат д

Име на производ Тест Цевка Затка Одговара за 15mm Кол Тест Цевка Тип на Страната Тип Дупка Внатрешен Дијам

Име на производ Центрифуга Цевка Рек Материјал Пластични Одговара за 5 ML Центрифуга Цевки Дупка Број 32 Д

Име на производ Центрифуга Цевка Рек Материјал Пластични Дупка Број 28 Дупка Кол 16mm Сина Боја Вкупната Г

Име на производ Дипломирал Cryo Шишенцето Материјал Пластични Капацитет 1.8 ml Вкупната Големина (Прибл.) 11 x

1 PC 0.5 ML / 72vents Пластична кутија за Центрифуга Цевки со капак 72 дупкиБесплатен превозотАко ви побараат дол

Име на производ Центрифуга Цевка Материјал Пластични Капацитет 50мл / 01.7 оз Вкупната Големина (Прибл.) 35 x

50 Позиции Пластични Тест Цевка Решетката се Залагаме за 1,5 ML Центрифуга Цевки Секој обид за 1 buc!!! Име на п

Име на производ Тест Цевка Затка Приклучокот Одговара за 25mm Надворешниот Кол Тест Цевка Дупка со Дијаме

Име На Производ Тест Цевка Материјал Полипропилен Вкупната Големина (Прибл.) 12 x 75мм / 0.46" x 3" (D*L) Боја Јасн

220 V Десктоп Електрични Лабораторија, Лабораториска Центрифуга Медицинската Практика 4000rpm 6x20mlФункција :

Please wait...