0
clear
  • Сребро Злато Боја Галвански Диносаурус Папокот папокот Прстен CZ Кристал Хируршки Челик Пирсинг на Тело Накит 2017 Жените Наоди
  • -20%
  • -20%
Сребро Злато Боја Галвански Диносаурус Папокот папокот Прстен CZ Кристал Хируршки Челик Пирсинг на Тело Накит 2017 Жените Наоди

Сребро Злато Боја Галвански Диносаурус Папокот папокот Прстен CZ Кристал Хируршки Челик Пирсинг на Тело Накит 2017 Жените Наоди

DEN 671.04
DEN 342.00

Достапност
Производот е достапен


ТОЧКА ИМЕ
Сребро Диносаурус Папокот папокот Прстен CZ Дијамант Рубин Хируршки Челик Пирсинг на Тело Накит Жените Подарок Femme Папочната Помине

Кон својствата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
0606-9
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
боја:
Црвениот Кристал/ Злато сребро Позлатен
Материјал:
Кристал / 316L не ' Рѓосувачки Челик
Пакување:
10 компјутери /opp вреќа
Стил:
Секси/Мода/Хип хоп
barbell кристал:
Едноставна Папокот Папокот Прстен
Лето Накит:
Бикини Bijoux
Круг Кристал Камен:
CZ бар папокот папокот прстен
Симпатична Куче Стапало Шепа:
Диносаурус Животинско Dangle
Повод:
Партија/свадбена/ангажман
Пол:
Femme/Жени/Девојки/Жени/Хип хоп Танчер

Производи во категоријата

*Detial1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.20 компјутери / многу3.Тип : eyebow прстен , заробеништво прстен , bcr п

Добредојдовте на нашата продавница>= $200 долари бесплатен превозот од експрес, Освен за латинска Америка

Топла Продажба Нерѓосувачки Челик Розова Опал Резба Уво Приклучоци Тело Пирсинг Накит Уво Expanders 6mm20mm За

59 / многупарчиња / многуМикс промет на Големо со 10 Pcs / многу 316 L Хируршки Нерѓосувачки Челик Акрилик Ген

Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : Тело НакитМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБо

Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободн

АКО имате сметка на Twitter, Facebook, Google, VK или Pinterest? Честитки! можете да добиете $2.00 одбивање за вашата цел!!! Ка

Опис : Во вид на фотографииСостојба : 100% НовиБоја : 18 K Бело Злато ПозлатенПакување : Меур Торба1 Како голе

Информација За Производот : Стил : L Обликот на носот студ прстениМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликБој

ОписИме : 2017 новодојдени 14 G Скелет Череп Рака Shield Брадавица Бар Секси Прстен Панк Тело пирсинг НакитБар

Топката / конус боја е случајно испратените,ќе се разликуваат од сликата.Сликите покажуваат само некои

316 L не ' Рѓосувачки Челик, Дрво на Животот Шупливи Двојно Разгореа Месо Уво Тунелот Plug Earring Мерач Уво Прош

JA0022229pecification : Бренд новиМатеријали : КаменМерач : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 19mm, 22mm, 25мм8 Стилови за избор наСпеци

Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 денаwww Ако сте поединец купувачот,в

МJA0000179Спецификација : Бренд новиТип : LabretТелото Област : Уво, Labret, УснаМатеријал : Хируршки Челик+Синтети

Добредојдовте ТукаПродавница За Најава.1.Ние Бесплатен Превозот(Курир) За Цел Покривање $2002.DHL / UPS / EMS / ФЕ

com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите в

Состојба : 100% Сосема Нов Никогаш Не НосиМатеријал : не ' Рѓосувачки челик,опал каменКамен Боја : бела,сина

14g База на Индустриски Barbell Пирсинг не 'Рѓосувачки Челик TragБар' Рскавица Уво Пирсинг Хеликс Накит Earlets Се

1 Pc G23 Титаниум & Опал Гем Микро Кожен Водител на Врвот Кожен Кожата Нуркач Површината Пирсинг Кријат Врв

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : парична Казна Месинг Метал Обложено со 14k тон Злато ПозлатаБој

ПЛАЌАЊЕ Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Ние ќе ви одговори во рок

*Detial1.metials : нерѓосувачки челик2.20 парчиња / многу боја како на сликата покаже засвири !3.брадавица прстен ,

Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место.20%37%18%Целосна Нап

pls купи нешто ви се допаѓа од нашата продавница затоа ги имаме овие предност : Lu Reen Накит е интегрирана ко

Please wait...