0
clear
  • 5pcs/многу Купер Носителот + Вентилација Игли(1-2,2 И 3,3-4)+1 Месинг Носителот Направи/Одлуки/Repair Чипка Перики Toupee Hairpiece Перика
  • -20%
  • -20%
5pcs/многу Купер Носителот + Вентилација Игли(1-2,2 И 3,3-4)+1 Месинг Носителот Направи/Одлуки/Repair Чипка Перики Toupee Hairpiece Перика

5pcs/многу Купер Носителот + Вентилација Игли(1-2,2 И 3,3-4)+1 Месинг Носителот Направи/Одлуки/Repair Чипка Перики Toupee Hairpiece

DEN 1684.80

Достапност
Производот е достапен

5pcs/многу Купер Носителот + Вентилација Игли(1-2,2 И 3,3-4)+1 Месинг Носителот Направи/Одлуки/Repair Чипка Перики Toupee Hairpiece Перика Носителот должина : 13cm (5"), За игли, имаме 3 големини во парк : 1-2, 2-3, 3-4 Еден сет вклучува 1 парче носителот и 3pcs игли
Превозот Detailes :
Плаќање :
1. Ние го прифатат плаќање преку Paypal, Зачувам, Виза, Western Union и др.
2. Купувачот треба да се испрати плаќање, како е можно поскоро, а потоа можеме да го испрати предметот до вас во времето.
3.Вкупниот Износ Должи е последната Аукција Цена плус Превозот надомест.
4. Ве молиме бидете плаќања и обезбедување на нас со Проверена на превозот адреса, како е можно поскоро, со цел да се добијат брза услуга.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашање на плаќање на плаќање.
Пакет :
За големи парчиња , користете картонска кутија.
За мали парчиња, употреба на жолта хартија торба.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и вашиот позитивни коментари за вашето купување искуство!
2. Вашата позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги.
3. Ве молиме Не ни остави какви било негативни повратни информации. Ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ние ќе направиме се што можеме за да им помогне .

Кон својствата

Тип На Објект:
Кука Игла
Број На Модел На:
вентилација игла
Количина:
5pcs/многу
Материјал:
Бакар
Име:
хармонија
Име на производ:
Објектот:
вентилација игли
Quanitty:
1copper рачка + 3 различни големина кука игла
вентилација игла:

Производи во категоријата

1pc 700 метри 110g Коса ткаат Тема за ткаење игла Бразилецот Индискиот коса weft продолжување шиење салон стил

Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.70 / парче парче парче парче парче парче

2017 Нови Нано Прстен Алуминиум Справи со Мултифункционален Влече Јамка Игла за Микро Прстени&Нано Прсте

1 Бронза Носителот + 3 Size Вентилација Игли(12,2 И 3,34) Правење Поправка Чипка Перика Toupee Hairpiece Knotting Кука Поста

144pcs Коса Needlle За Weft.Cво Облик на Игла Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : 9cm Форма : В Количина : 144 П

1) Име : плетење и капчиња игли 2) Материјал : Пластични и Метални 3) Боја : Розова & Лимон 4) Должина : 16cm да 15.5

Кликнете на производи ви се допаѓа во оваа слика,неверојатно : 5pcs / многу се Справи со Алатка Капчиња Кук

200pcs / многу T pin клипови за перика одлуки / коса екстензија поправи на манекен 15*50mm платно блок главата Пе

Бесплатен Превозот 100pcs / многу Т Форма Игла Т Иглички Игли за Перика се Одржи На Платно Блок Главата Пери

ХАРМОНИЈА Акции Дрвена Рачка Влече Игла / Микро Прстени / Јамка Игла Коса Екстензии Алатки 15pcs / многу1 Ма

Алуминиум Тема Кука Алатка Игла Јамка Микро Прстен Коса Екстензии монистрависок квалитет на метал Тема

50pcs Ткаење Иглата Директно 6cm Коса, Игли за Шиење да се Шие Во Игла За Ткаат

Предупредување : Чувајте се далеку од децата.Т иглички ткаење игли за перика коса парче toupeesТ форма игли

2 парчиња трговија на Големо нерѓосувачки челик кука игла јамка за I совет коса екстензии 1...

Please wait...