0
clear
  • Дигитален печатач Crystaljet Phaeton Infinit растворувач плотер принтер ink шише филтер растворувач мастило филтер резервен дел за продажба
  • -20%
  • -20%
Дигитален печатач Crystaljet Phaeton Infinit растворувач плотер принтер ink шише филтер растворувач мастило филтер резервен дел за продажба

Дигитален печатач Crystaljet Phaeton Infinit растворувач плотер принтер ink шише филтер растворувач мастило филтер резервен дел

DEN 1440.00
DEN 1339.00

Достапност
Производот е достапен


опис на производот
Бесплатен превозот !!Дигитален печатач crystaljet phaeton infinit растворувач плотер принтер ink
шише филтер растворувач мастило филтер
производ спецификите
1.може да се стави тоа во мастило шише direclty и тоа може да Филтрирање нечистотии на приземјето.
2.Филтерот може да го Спречи мастило цевка од апсорбирање шише капаче.направи мастило работат повеќе непречено.
3.Филтер нечистотии и заштита на вашиот печатач главата, го продолжи животот на печатач главата.
4. Suitabel за сите видови на мастило : Еко растворувач мастило, база на растворувач мастило,водена база мастило,УВ мастило.
5. Погоден за сите отворено печатач ,голем формат печатач,плотер,рамни печатач,инк-џет печатач .
Како што Бесконечност Zhongye Iconteck Кристал Xenons Gongzheng Witcolor Allwin Myjet и други плотер отворено печатач Голем Формат Печатач
Ние sugges дека тоа е подобро да се замени овие мастило филтер на секои три месеци.
внимание ве молам
производ екранот

Кон својствата

Бренд Име:
CM
Број На Модел На:
мастило шише филтер
Тип:
Други
Име на производ:
растворувач филтер
Име:
мастило во резервоарот филтер
Стил:
анти растворувач
еден многу:
15pcs /многу
користат за:
Бесконечност Zhongye Кристал Флора Gongzheng Witcolor печатач
боја:
Бела
Состојба:
Врвен квалитет
Функција:
филтрирање мастило
испорака ден:
1-2working ден по потврда на плаќањето

Производи во категоријата

Од минатата година, се изучува и произведени тројно екструдер принтери.Добредојдовте на Creat BotHenan Suwei Еле

Така на производот сликата ќе видите сега е само за референца,можеби пакување или на производот боја е н

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP P2035.П

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

Vilaxh RL10542 Пикап Ролери За 1320 P2015 2727 2300 2200 2420 2300 Печатач RL10540 RB22891Пакетот Вклучува : 1 Set Превземање на РолериП

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 3700.П

Нова ги собереш ролери за Xerox DC4000 7435 7545 6550 7000 4470022 K748703 еез по многуПревозот : Ние ќе брод вашата нарачка во

Објектот Спецификации : 360 LPI Ecoder ЛентаДолжина : 5 метри ;Ширина : 20 мм ;Дебелина : 0.67 mmза HEDS #9200 / 9740#150 / 9780#G5

Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет Нашите клиенти уживајте

Висок квалитет A0962060 Полнење Решетката Решетката за Aficio 1060 1075 2075 ПРАТЕНИК 9001 9002 7501 7002 7502 Полнење МрежаПак

1pcs Хартија пикап Ролери за Kyocera FS1016 FS720 FS820 FS920 FS1000 FS1010 FS1020 FS1030 FS1018 FS1116 FS1118 KM1820 KM1500

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4 100% но

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ?Повеќе цел , Повеќе Повластен Добредојдовте да контак

Производи Вклучуваат : 1x AC Адаптер за ПолначПогодна За печатење Модел : AC Влез : 100 V240 V~5060 HZ Излез : 24 V 2 A На

Висок квалитет 059 K46251 2 Трансфер Ролери Компатибилен За Xerox Docu Color 550 560 570 6680 7780 700 700 I DC550 DC560 C75 J75Пакување : Н

1pcs за EPSON оригинален нови L серија додатоци мастило кертриџ пластични мастило касети печатач, оригиналн

2 парчиња / многу A0 G6714300 Idler Опрема За Коника Minolta 1200 P 1200 1051 951 1250 1052 1250 P Регистрација Опрема / долниот 20 TБре

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M552.П

започнетекрајотH igh квалитет Оригинални Печати ја Главата Компатибилен За Epson DX7 Стара Верзија Маслена Б

Ние гарантираме за да се направи истото за вас 3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕ

Стави коло одбор за контрола & вкупната енергија и моќ на тема plug структура посебна Сите челик двојно stavi

опис на производот3pcs / многу растворувач Xaar 126 128 глава за печатење со мастило под резервоар кертриџ кути

Меѓународни купувачот ќе биде одговорен за било можно обичај, должност, или брокерски провизии,особено

Please wait...