0
clear
  • Симпатична Слон Птица Биде Среќен Моето Бебе Винил Уметност Цртан филм Ѕид Налепници за Бебе Соба Оркестарот
  • -20%
  • -20%
Симпатична Слон Птица Биде Среќен Моето Бебе Винил Уметност Цртан филм Ѕид Налепници за Бебе Соба Оркестарот

Симпатична Слон Птица Биде Среќен Моето Бебе Винил Уметност Цртан филм Ѕид Налепници за Бебе Соба Оркестарот

DEN 234.72
DEN 192.00

Достапност
Производот е достапен


Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви обезбеди задоволително решение. Не брзаат да остави негативни повратни информации или отворен спор, инаку нашата служба за корисници може да се неактивни. Поради џет заостануваат, понекогаш не можеме да остане на интернет за 24 часа. Затоа, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да ни остави пораки. Вашите прашања ќе бидат дадени одговори во рок од 12 часа во работни денови. Ако сакате да го прилагодите други големина на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку порака.
Ве молиме запомнете дека ефектот сликата е само за референца и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина
За ново насликаните ѕидови ве молиме почекајте најмалку 3-4 недели пред да аплицираат. Бидете сигурни дека за да се чисти вашиот ѕид со сува крпа право пред примена, со цел да бидете сигурни дека ѕидот е прав слободни. Бидете сигурни дека ќе се применува decals со мазна површина. Тоа е не се препорачува да се држи на позадината. За големи димензии ѕид decals, 2 или повеќе членови се потребни за да се направи тоа добро
Разликата помеѓу Резба Ѕид Налепници и Печатење Ѕид Налепници . Резба ѕид налепница усвојува гравирање технологија и е празен, без транспарентни рабови. Печатење ѕид налепница не е шуплива и имаат транспарентна рабови.
Чекор еден : Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно;
Чекор два : Сече на парчиња, ако е потребно. Отсечени екстра делови;
Чекор три : Излупете исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно;
Чекор четири : Излупете исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница.

Кон својствата

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
my919
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
APONI
Материјал:
Винил
Услуга живот:
10 години важи за внатрешна
Функција:
еколошки / водоотпорен / fadeless
Техника:
Резба Исклучителна
Функција:
детска соба
Пакување:
Европскиот стандард
токсични:
Не-Токсични

Производи во категоријата

Информации за производот ❤ За Decal : ☀ Материјал : животна Средина / Пријателски / ПВЦ☀Decals за декорација,

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

ZOOYOO Топла продажба на Нови ѕид налепница DIY LotМуслиманската култура ѕид Налепници за деца соби Ѕид Налеп

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCНетоксични, заштита на животната средина, водоотп

ДеталиВи благодарам многу за посета на нашата продавница.Кога се применува (поставени) како и во главна

12122940330175536 ѕид налепница парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеВе молиме да го проч

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Двојно визуелен дизајн Зелен ѕид налепници.Ка

големина : 42x30 cm Материјал : kraft хартија (АА ниво) трик матрицата хартија Безбедност : екопријателски Паку

6038 Можеби и вие исто така, сакаатDiscription : * Бренд : ROWNOCEAN* Материјал : * Заврши Големина На : М : 42x38cm (16.5"x14.9 ")L :

Ви благодарам многу! Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информа

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Зелена Еколошка 100% Сосема Нов Квалитет : Врвен

Име : големите риби ги јадат малите риби налепници Материјал; ПВЦ Големина : 40*60см опис на Производот : Ов

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности,

13 Парчиња Сценско Сонце Паѓа Камења Езеро Креативни Винил Налепница Отстранлив Ѕид Налепници за Соби Д

Новодојдени~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~Материјал : ПЕТ Големина : Види подолу слики Достапни стилови : YG xxx (боја пред прозр

Купувачот Забелешка : 1 имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција н

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши ГолеминаВе Молиме Обрнете Внимание На Голем

а Материјал : животната средина nontoxic пвц; б Големина (1 инч =2.54 см ) : 58cm (широк) x 28cm (високи) ; 87cm (широк) x 42cm (в

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

1) прифатлива алтернатива на оригинални уметнички, платно се појавува надвор од ѕидот со богата текстур

Добредојдовте на Homtopia Продавница !Пред да нарачате постер, ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ1.Материјал : 180g бела о

Карактеристики на производот : · Материјал : Животната средина; Пренослив · Место : Погоден за било каква

14852 Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитетЗаврши Големина : M : 56x42cm / L : 76x57cm Материјал : Винил ПВЦ Ѕи

Салата Име Налепница Фитнес Crossfit Decal Телоизградба на Постери Винил Ѕид Decals Parede Оркестарот Mural Салата Нал

Креативни 3 D Вселената Галаксија Ѕид Налепници За Таванот и Покривот прозорец налепница Mural Декорација

Понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.Пакет : немојт

Please wait...