0
clear
  • Ni-МЗ 2.4 V 800mAh Батерија Mitusmi-2P BT1008 Uniden Полнење Телефон Батеријата, Никел Метал Hydride NiMH, DC 2.4 V Пакет на 5
  • -20%
  • -20%
Ni-МЗ 2.4 V 800mAh Батерија Mitusmi-2P BT1008 Uniden Полнење Телефон Батеријата, Никел Метал Hydride NiMH, DC 2.4 V Пакет на 5

Ni-МЗ 2.4 V 800mAh Батерија Mitusmi-2P BT1008 Uniden Полнење Телефон Батеријата, Никел Метал Hydride NiMH, DC 2.4 V Пакет на

DEN 1165.92
DEN 968.00

Достапност
Производот е достапен


Ni-МЗ 2.4 V 800m Ah Батерија Mitusmi-2 P BT1008 NIMH ААА*2 2.4 V 800m Ah PK-0053 Пакет на 5
Бренд : PKCELL
Материјал : Ну-МЗ
Капацитет : 800m Ah
Напон : 2.4 V
Спецификација : Бренд : PKCELL Тип : Замена на Батеријата Хемија : Ну-МЗ Напон : 2.4 V Капацитет : 800m Ah Боја : Овошје Зелена Компатибилни Модели : Dantona : се БОРАТ-1008, BATT1008 Империја : CPH-515 B, CPH515 B Energizer : ER-P152, ERP152 Меѓудржавни Батерии : ATEL0031, TEL0031 Lenmar : CBBT1008, CB-BT1008 Радио Колиба : 23-596, 23596, 23-931, 23931, 43-221, 43221, 43-223, 43223, 43-269, 43269 Sanyo : CAS-D6325, CASD6325 Uniden : BT-1008, BT1008, BT-1008 S, BT1008 S, BT-1016, BT1016, BBTG0645001, BBTG0734001, DCX-200, DCX200, DCX-210, DCX210, DECT 1588, DECT1588, DECT 2060, DECT2060, DECT 2060-2, DECT2060-2, DECT 20602, DECT20602, DECT 2080, DECT2080, DECT 2080-2, DECT2080-2, DECT 20802, DECT20802, DECT 2080-2 W, DECT2080-2 W, DECT 20802 W, DECT20802 W, DECT 2080-3, DECT2080-3, DECT 20803, DECT20803, DECT 2080-5, DECT2080-5, DECT 20805, DECT20805, DECT 2085, DECT2085, DECT 2085-2, DECT2085-2, DECT 20852, DECT20852, DECT 2085-2 W, DECT2085-2 W, DECT 20852 W, DECT20852 W, DECT 2085-3, DECT2085-3, DECT 20853, DECT20853, DECT 2085-4 WX, DECT2085-4 WX, DECT 20854 WX, DECT20854 WX, DECT 2088, DECT2088, DECT 2088-2, DECT2088-2, DECT 20882, DECT20882, DECT 2088-2 PT, DECT2088-2 PT, DECT 20882 PT, DECT20882 PT, DECT 2180, DECT2180, DECT 2180-2, DECT2180-2, DECT 21802, DECT21802, DECT 2180-3, DECT2180-3, DECT 21803, DECT21803, DECT 2180-4, DECT2180-4, DECT 21804, DECT21804, DECT 2185, DECT2185, DECT 2185-2, DECT2185-2, DECT 21852, DECT21852, DECT 2188, DECT2188, DECT 2188-3, DECT2188-3, DECT 21883, DECT21883, DECT 3080-2, DECT3080-2, DECT 30802, DECT30802, DECT 3080-3, DECT3080-3, DECT 30803, DECT30803, DWX207, DWX-207, WXI2077, WXI-2077, WX12077 Пакет Содржина : 8pcs Geilienergy 2.4 V 800m Ah Ni-МЗ Cordless Телефон Батерии

Кон својствата

Номиналниот Напон:
3V
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
PK-0053
Батеријата Број:
5
Бренд Име:
Pkcell
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
No
Големина:
AAA
Номиналниот Капацитет:
800mAh
Батеријата Материјал:
NiMH (Без Меморија Ефект)
Модел:
NI-МЗ ААА*2 800mAh 2.4 V Mitusmi-2P BT1008
Компатибилен со:
Mitusmi-2P
конектор:
Mitusmi-2P
Капацитет:
800mAh
Напон:
2.4V
Составен Тип:
NI-МЗ Mitusmi-2P BT1008
Компоненти:
nimh
Големина:
ААА
Замена На Батеријата:
No

Производи во категоријата

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :504760Димензија : Дебелина(± 0.4)

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth с

Не ставајте батеријата во микробранова или притисок садови;забрането со батерија (како на пример, суви

1 Батеријата Објект спецификите :Бренд Име : За PanasonicМодел : NCR18650 PFТип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 2900ma

Производ Вовед : Предности на Ниско самоотпуштање на батеријата : 1, Висока обвинет за задржување на стап

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :351420Димензија : Дебелина(± 0.4)

Модел : ЕЛ 356378Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)3.5x63x78Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 2000m AhОколу

12x АА 3000m Ah + 12x ААА 1800m Ah 1.2 V Ni MH Жолта Батерија на Мобилен 2А 3АБатерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1

AT&Т : 104 Батеријата Штала : BAT511 Dantona : се БОРАТ511, BATT511 Империја : CPB487, CPB487 Energizer : ERP511, ERP511 МОБ : 26400, 86400, GETL26400 Ме

сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;

Liitokala lii 500 откривање на вистински капацитет : (32003300mah)Спецификација : Име на производ : NCR1865034 B Батерија

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :333266Димензија : Дебелина(± 0.4)

BTY 4*AA3000 серија 850mah АА 1.2 V Батерија +BTY802 АА / AAA Батерија Полнач ЕУ ПолначКарактеристикиВисоки перформанси

..3.7 V 100m Ah 751517 литиум полимер батерија CX10 CX12 JJ810 Далечински Quadrocopter Lipo bettery 3.7 V Lipo 3.7 vНапон : 3.7 VМоменталната

Модел : ЕЛ 5570100Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 2)x Length(± 3)(mm)5.5×70×100Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 3900m AhОко

260m Ah батеријата му овозможува на quadcopter да летаат подолго времеМала тежина и преносни да се носат.Направ

Карактеристики : 1 Тоа може да ви наплати 4pcs контролори во исто време.2 Своето полнење со дизајн на импулс

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :397095Димензија : Дебелина(± 0.4)

Капацитет : 2100m Ah Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе изј

Поддржува обичај капацитетот на батеријата на 18650 Ако е потребно, ве молиме контактирајте ме! Објектот с

Please wait...