0
clear
  • Guipure Везови Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Guipure Чипка Африкански Guipure Чипка Вода Растворлив Хемиски Чипка За Свадба KR958
  • -20%
  • -20%
Guipure Везови Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Guipure Чипка Африкански Guipure Чипка Вода Растворлив Хемиски Чипка За Свадба KR958

Guipure Везови Чипка Ткаенина Африкански Кабелот Guipure Чипка Африкански Guipure Чипка Вода Растворлив Хемиски Чипка За Свадба

DEN 4128.00
DEN 2724.00

Достапност
Производот е достапен

99
/дворот US $ 5. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови. Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне.12
/дворот US $ 3.
П 3 : Како за минимум цел количество?
5 дворови ,за една боја. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се у nderstand оваа ситуација.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 6.61
/дворот US $ 6.3
/дворот US $ 6.63
/дворот US $ 5.6
/дворот US $ 3.3
/дворот US $ 9.99
/дворот US $ 8.
ДАНОК&ДОЛЖНОСТ
Јас n најмногу време, купувачот n eed не плаќаат никакви царински.61
/дворот US $ 4. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.52
/дворот US $ 5. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!
Внимание : Бидејќи Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.78
/дворот US $ 6.
П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?
Нашите производи се треба да боја или да ги печатите, со цел да се обезбеди вашето здравје ова е направите ne во висока температура процес ,високата температура ќе се направи ткаенина намалување, така што ткаенината е пократок од актуелната, но не грижете се, ние ќе се стремиме да јас mprove процес на производство.61
/дворот US $ 6. Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
.57
/дворот US $ 9. Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.
Услуга
Ние ја прифати продажба на Мало, трговија на Големо, се Меша цел и Пад Брод.12
/дворот US $ 6. ние не'nt одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место.Ние веруваме дека не постои разумно решение.3
/двор
Добредојдовте на нашиот магазин
Уживајте во вашата шопинг момент
Q&A
П 1 : Што е вашиот превозот начин?
Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број. Ви благодарам многу. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Се надевам дека ќе се разбере и соработка.Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел . тие повторно DHL , E-пакет и Кина Po st Воздух Mail(DHL како прв логистика испорака, оддалечените области default Кина Пост Воздух Mail и E-Пакет)
П 2 : Колку долго може да добиете мојот стоки по продавачот мора брод?
Тоа обично трае околу 3-7 бизнис d ays да пристигне од DHL, И за 15-30 дена да пристигне по e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail.

Кон својствата

Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-R958
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
вода растворлив чипка
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard
Ширина:
51 inch
Големина:
5 yards in length
Употреба:
Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Тежина:
About 2.0 kilos
боја:
како Слика
Декорација:
кабелот чипка

Производи во категоријата

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

дворот двор_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1 Ве Молиме Не Го Отвори Спорот Директно.

1)име на Производ : Чипка Ткаенина / Чипка Јака2)Големина : Како фотографија3)Боја : Црна / Бела4)Материјал :

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : бела морнарица Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1

Црна Готски Beaded Чипка Намали за Headband костим булчински облека бебе се облекуваат 4cm Ширина 10yards / МногуШир

Спецификации : Димензии : околу 30cmC olors : како фотографија покажаPls забелешка : Поради фото светлина, висти

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 15cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакување : 5 дворови / pack (1 Yar

99 / дворот Ви благодариме за вашиот одлична соработка !.6 / дворот ДАНОК&ДОЛЖНОСТЈас n најмногу време, купу

1 Материјал : памук 2 Боја : бела+розова 3 Големина : прибл 4cm / 3.15" широк , 1 lot = 10 дворот (1yard=91cm=0.91 метар)...

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

Ткаенина Материјал : Вода растворлив Мрежа чипка Ткаенина Ширина : 2.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакува

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Добредојдовте Виножито Мала КуќаДимензии : Ширина : 39*16cmБоја : Избелени бела,Бела,ЦрнаСе користи за свад

Ние веруваме дека не постои разумно решение.78 / дворот ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот

Функција : 1 Материјал : 100% полиестер 2 Чувствувам : Мека и Удобна 3 Боја : Црна и Бела 4 Ширина : околу 8.5 cm 5...

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот пред

2yards / Многу Нови Пристигнување Пчела везови Чипка Ткаенини Мода француски Жени, Девојки Фустан Африканс

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Димензии : Ширина : 1.6 см2.Боја : Светло виолетова3.Материјал : Полиестер

Почитувани купувачи,Ние може да обезбеди сите видови на високоодделение сомот чипка, Африкански стил ч

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 10cm ширина Embroid ЧипкаПроизводот НЕ : 3622Чипка ширина : 10cm(најмн

Исто така, ако сакате да DIY свој уникатен проект, ние снабдување со разни на Скратува, Ткаенини и Appliques...

може да се користи за завеса / бебе облека / облека / , торба / Headdress декорација / home текстил и така натаму Па

63 / дворот Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купув

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

Добредојдовте на нашиот магазин (Сон Чипка) Цената е за 2yards Wideh : 6.7 инчи (17cm)Доколку купите повеќе од 1 кол

П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?Нашите производи се треба да боја и

Please wait...