0
clear
  • Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Еднорог Kirin 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство Дома Декор Б.К.
  • -20%
  • -20%
Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Еднорог Kirin 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство Дома Декор Б.К.

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Еднорог Kirin 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство Дома Декор

DEN 239.04
DEN 191.00

Достапност
Производот е достапен

Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате. Отворете ја кутијата/кеса и да го провери дијамант подготви специјални алатки. За Фото Сопствени Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
-Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство -Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез -Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои -Пакување : Боја Кутија / Торба -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант . по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на вашиот дом или да ја даде на другите како единствен и незаборавен подарок! Само место на цел и да ги испратите вашата слика за нас, и ние ќе ви даде совршен дијамант вез на било која слика сакате!
За shippment Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), Русија и Balarus испратено од Itella , Други, испратени од Кина Пост Воздухопловната. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (производот не содржи рамка). Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.

Кон својствата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 55x70cm
Стил:
Модерна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
според фото
фабриката штекер:
Yes
Добар квалитет:
Yes
брза испорака:
Yes
Цена Предност:
добро
Услуга став:
добро

Производи во категоријата

Сите наши производи се полуготови DIY Дијамант сликарство kit ( ниту еден момент дијамант, не врамени )2.Тар

Имаме направено 5 година fo смола дупчење Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор Пост воздух ma

добредојдовте нашата продавницаНАШИОТ сите производи се фабрички директна продажбаИзберете шаблон Ти

Ние ќе го реши проблемот.Производ Спецификите и Фото ШоуВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рам

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можем

За Фото ОбичајТоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да

кафе дијамант вез,слика со камен,шиење и занает,дијамант слика за деца Драги пријатели, ви благодариме з

5d Рубикова Коцка Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Accesorios Maquina Де Coser Бесплатен Превозот Дијамант Везови

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Но купувачот треба плати се врати превозот Ако сликата е комплексен, мала

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Време на испорака :

За ЕфектотПоголем големина, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е комплексен, ма

Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : ангел е ракаДијамант тип : 2,5 mm Плоштадот ДијамантУпотреб

Добредојдовте на DIADIY Дијамант сликарство ПродавницаВнимание : A Експрес обично имаат царина прашање, во

Мозаикот сликарство не HD слика.5 mm (како што се на Пиксели од сликата)."П : Дали дијамант вежба платно завр

Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везени 5 D Diy Цртан филм Дијамант Мозаик Слика Дијамант Божиќ Де

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот про

Ви благодариме за вашата поддршка и сите!услугаВи благодариме многу за да изберете ние,Ние секогаш се о

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од

Please wait...