0
clear
  • Висок Квалитет на 15 Инчен ПОС Системот Со Храна Oridering Систем Со VFD Клиент Екранот
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет на 15 Инчен ПОС Системот Со Храна Oridering Систем Со VFD Клиент Екранот

Висок Квалитет на 15 Инчен ПОС Системот Со Храна Oridering Систем Со VFD Клиент Екранот

DEN 25680.00
DEN 24396.00

Достапност
Производот е достапен

Висок Квалитет на 15 Инчен ПОС Системот Со Храна Oridering Систем Со VFD Клиент Екранот СОВЕТ Pls забележите оваа политика, пред да го поставите цел благодарение Ние производство на допир ПОС терминал & touch monitor.Како професионален ПОС хардвер решение производител и снабдувач, нашите производи се движат од allone допир ПОС терминал, touch monitor, термички приемот печатач, бар-код скенерот, бар код етикета печатач, парични фиока и магнетна картичка читач на многу ПОС потрошни предмети, како што се етикета, магнетна картичка и термална хартија и лента итн. 1.Сите Prodcuts Не Вклучени На Софтвер. 2.Откако ќе ја прими стоката pls се потврди цел.исто така, доколку стоката се оштети pls одбива да го потпише и прими.потоа да се јавите на испорача канцеларија за да се справи со. 3.ако вашата земја има ограничена на увозни давачки.pls дозволете ни да знам колку прогласи вредност треба да пишуваме.ако не и ние ќе напишам по случаен избор. 4.Некое време некои превозот метод како DHL/ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дестинација како руски,нејзините само може да се испратени од страна на EMS или другите,ако вие не може да го прифати нејзиното подобро контактирајте со нас пред да го поставите цел,или ние ќе испратени од страна на случаен избор.ви благодариме! 5.Pls ни даде можност да го реши секој проблем што може да има,но не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. 6.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 7.оперативниот СИСТЕМ windows 7 тест верзија pls го забележи тоа.
Периферни уреди :
-Корисниците се Прикаже : VFD 20*2, или LED 8
Модел
POS1619(C)
Факултативна Периферни Уреди
VFD Клиентите се прикаже;
ПРОЦЕСОРОТ
J1900 qual core 2.0 GHz
Меморија Поддршка
DDRIII 1066/1333*1 2 GB(до 4 GB)
Хард Возачот
SATA SSD 32 GB
Екранот
15 инчен TFT ПРЕДВОДЕНА од 1024x768
Осветленоста
350cd/m 2
Екран На Допир
5 wire resistive touch screen
Агол На Гледање
Хоризонтот : 170; Вертикална : 160
I/O портот
1* копчето
PS2 глувчето*1;PS2key одбор*1
Сериски*2 DB9 машки
VGA(15 Pin D-sub)*1
LAN : RJ-45*1 // USB2.0 *4
Audio out*12*Внатрешен Звучник(опција), МИКРОФОН ВО*1
Температурата на работа
0℃ до 40℃
Температура на чување
-20℃до 60℃
Потрошувачка На Енергија
35 W(max)
За усогласеност
FCC Класа А/е ознаката CE/LVD/CCC
Пакување димензии/ Тежина
440*360*430mm / 8.5 Килограми
Оперативен Систем
Windows XP Professional/ XP Вградени,WEPOS,Linux
Адаптер
110-240 V/50-60 HZ AC, Текст DC12/5 A надвор стави

Кон својствата

Осветленоста:
350cd/m
Производи Статус:
Акции
Почетен Датум:
2010
Сооднос На Контрастот:
800
Број На Модел На:
POS1619
Панел Тип:
TFT
Функција:
Екран На Допир
Резолуција:
1024 x 768
Екран Тип:
LED
Време На Одговор:
8ms
Примена:
Десктоп
Големина На Екранот:
15
Приказ На Односот На:
4
Хоризонтална Агол На Гледање:
170°
Интерфејс Тип:
USB
Црна и Бела Време на Одговор:
8 ms
Пиксели Теренот:
0.279 mm
Бренд Име:
ComPOSxb
Вградениот Звучник:
No
Вертикален Агол На Гледање:
160°
Сооднос На Контрастот:
800
боја:
бело/црна
Typey:
Сите-Во-Едно
Оптички Диск Тип:
CD-ROM-ОТ
Хард Диск Капацитет:
SSD 32GB
меморија:
DDRIII 2GB
Резолуција:
1024x768
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel J1900 qual core 2.0 GHz
Екран На Допир:
15 инчен екран на допир
Големина:
15 inch

Производи во категоријата

15 инчен TFT LCD Точка на Продажба На каси Со MSR / Пос Компјутерски Системи POS1619СОВЕТ : Овој модел не се вклуч

2017 најновите тип на пари registe 12 инчен двоен екран пос допир сите во еден компјутер со Рамен екран осетлив

БРЕНД : i Chawk; (Default нема ЛОГОТО,користење неутрални бренд пратки) ПРОИЗВОД РЕЖИМ : ZB101 JCУВ; (Default нема или ре

0 GМеморија ПоддршкаDDRIII 1066 / 1333*1 2 GB(до 4 GB)Хард ВозачотSATA SSD 32 GBLED панел Големина15 инчен TFT ПРЕДВОДЕНА од 1024x7

") 】 ★★★ ПОСЕБНА ЗАБЕЛЕШКА ★★★ Оваа страница само покажува спецификација на производот и параметри з

EK410 Метални Пари Фиока со USB интерфејс парични registerer Парични Фиока во пос системот EK410 Метални Пари Фиока

0)*4Audio out*1МИКРОФОН ВО*1Температурата на работа0℃ до 40℃Температура на чување20℃до 60℃За усогласеностFCC Кл

Име на производ : 12 инчен мониторПроизвод модел : KB120216:10 приказна површина : 12 инченНајдобра резолуција

Имањето на повеќе од 8 години, во што нашата фирма е професионална производител и извозник кои се занима

GC1009 10 инчен 4 : 3 800*600 resistive touch screen монитор отворена рамка индустриски следи евтини мали touch monitor со VGA HDMIОпи

6 A; СТАНДАРДНИОТ ПРИКЛУЧОК : Стандардниот Кинески стандард.com; (Добредојдовте Колекција).Ако имате ова ба

ако вашата земја има ограничена на увозни давачки.ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз

,Обичај MOQ во моментов потребно само 10 парчиња.30 Кг; (Рачни мерења на локации,може да има некои грешки) VESA

Бренд Име : ZGYNK Број на Модел : TB7008 големина : 173 X121 X33 MM Апликација : Десктоп Големина на Екран : 7" Време на О

Двоен екран 15 инчен дисплеј каса и 80mm Печатач, 410mm Парични кутија сите во pc забелешка : во горенаведените

1920*1200 висока резолуција 10.1 инчен 10 точки на допир капацитивни touch monitor отворена рамка lcd монитор планинат

Некое време некои превозот метод како DHL / ФЕД ОДНОСНО не може да се превозот пристигнување на некои дест

Please wait...