0
clear
  • Ѓубриво Зголемување на Женските Есен Џемпер Рог Sleeve O Вратот Лабава Стомак Unlined Секојдневен Плетени Целосна Солидна Редовни Т кошули
  • -20%
  • -20%
Ѓубриво Зголемување на Женските Есен Џемпер Рог Sleeve O Вратот Лабава Стомак Unlined Секојдневен Плетени Целосна Солидна Редовни Т кошули

Ѓубриво Зголемување на Женските Есен Џемпер Рог Sleeve O Вратот Лабава Стомак Unlined Секојдневен Плетени Целосна Солидна Редовни

DEN 1932.48
DEN 1256.00

Достапност
Производот е достапен

Некои Мали Работи Како Мали Линија , Мали Печати Проблем Кој Donot Ефект Носи . Ви Благодариме.

Кон својствата

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
BAQCN
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
1000
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил Категорија:
Женска маица
Шема:
Полна Боја
Популарната елементи:
Колаж / мозаик
ткаенина име:
памук цвет
Главните состојки ткаенина:
Памук
Содржината на главните компоненти на фа:
51%-70%
Главните компоненти на 2 ткаенини:
Spandex
Содржината на главната ткаенина компонента 2:
30%-50%
Боја:
Бела, Црна, Каки
Големина:
Xl Reference Weight 130-165 Pounds, 2xl Reference Weight 160-195 Pound

Производи во категоријата

Новиот Филм подготвен играч една маица Cosplay рефлектираат светлината тМаица Аниме Памук Tees унисексМатер

Ова е Кина Големина,посебни споредба со Еврото или НИ големина е како што следува : Кина S Size = Евра или НИ

Внимание Ве Молиме : BGtomato маици се Азиските големина Тие се помали од Европска големина.Ве молиме избере

*Удобен Ткаенини Изработени од 100% памук, за мека, комфор и дише (Освен некои земји и APO / FPO)2) S&H НЕ се вклуче

Внимание : Почитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,е околу 2 големина помала од САД,ЕУ,вел

Coolprint Аниме Кошула Детектив Конан Meitantei Konan Маици Со Долги Ракави Џими Kudo Рејчел Мур Cosplay Motivs Kawaii КошулиПо

] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро Мора да се согла

70% Свила 30% Памук Без Spandex Жените Есен Топло Целосна Ракав ТМаица Дното Женски Круг Јака Еластична Tee Кошу

Внимание : Почитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,е околу 2 големина помала од САД,ЕУ,вел

Напомена : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските ГолеминаВе молиме изберете ја вашата големина база на табелат

Големина Информации : НИ ГолеминаC lothes Должина(cm)Градите(cm)Sleeve Должина(cm)Рамо(cm)Се Препорачува Висина18 МИ

Answer : ___________________________ NOTE : 1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни з

Забелешка : ве молиме потврдете ја вашата адреса пред да се направи нарачката,откако објектот бил преда

Начин на плаќање Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со пла

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАl посакуваме среќни секој денЗабелешка : Овие маици се печатени и во

Please wait...