0
clear
  • 2017 Жените Brocade Корсет Топла Bustier Врвот Чипка Назад Долна Облека Bodyshaper Shapewear Половината Cincher Корсети
  • -20%
  • -20%
2017 Жените Brocade Корсет Топла Bustier Врвот Чипка Назад Долна Облека Bodyshaper Shapewear Половината Cincher Корсети

2017 Жените Brocade Корсет Топла Bustier Врвот Чипка Назад Долна Облека Bodyshaper Shapewear Половината Cincher Корсети

DEN 731.04

Достапност
Производот е достапен

Poducts Име
2017 Жените Brocade Корсет Топла Bustier Врвот Чипка Назад Долна Облека Bodyshaper Shapewear Половината Cincher Корсети
2.Контактирајте со нас
. Купувачот мора да обезбеди целосно име и презиме, особено руската купувачи.
Материјал
Spandex,Памук,Полиестер
Пакување
Убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба
Перење
Не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот информации се точни (Особено адреса, име и телефонски број ). ние ги испратите вашите пакет адреса е што да ви даде,ние не сме одговорни за било погрешна адреса.Компанија За Детали
4.Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух mail.Политика За Наплата
1.
Тина услуги за вас
1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Нормално тоа ќе ви стигне во рок од 25_35 дена.Превозот 1. Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. емитуваше
Испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА
Плаќање
PAYPAL / ТРАНСФЕР / WESTERN UNION
Испорака
Во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
MOQ
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно.Ние може да обезбеди Брз Испорака (ЕМС/ Fedex /DHL), купувачот треба да додадете дополнителни превозот надомест.Ние ќе го одбележи парцела како подарок и пониска вредност, со цел да се обезбеди да се прими со слободна или помал данок. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Објектот ќе биде предаден во рок од 48hrs по расчисти исплата. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.
Бои
Како што е прикажано
Судењето oredrs
1pcs прифатени, за проверка на квалитетот. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Ако постојат некои проблеми, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.
Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.Производи Слики
Спореди детали големини со твое,pls дозволете 1-2cm се разликува поради рачни мерења
4.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
AILINGE
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
M1638
Стил:
Секси
Материјал Состав:
90% Полиестер ,10% Spandex
боја:
Како што е прикажано
Возраст:
Возрасни лица
Пол:
Жените
Стилови:
Мода , Секси
MOQ:
1 Парче
Пазарот:
глобални
во парк:
Yes
Попуст:
OK
Occassion:
Било Occassion
Име:
Корсети & Bustiers

Производи во категоријата

Спирала Челик Коски Број на Bonings : Пред 10 Злато Патент со Токи Затворање Чипка назад За Cinching Карактеристи

Модната Панк Готски Подигнат Жените Девојка 100% Рачно Изработени Од Кожа Подигнат Оглавник Ѓердан Линк

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

1.Ткаенини : Чипка2.Материјал : Пластични Коски, Кука И Око, Лента Алкохол3.Тип : Overbust Корсет4.Вклучуваат : К

Секси Бурлеска Чипка Шалче Чипка Сатен пластични коска Bustier Корсет Corselet Overbust Outwear Корсет Тело Shaper Gstring XXL

Моден Црна Фланелен Боксери / Сатен Долго Пеперутка Ракави, Со Појас Готски Bolero Јакна Outwear Облека Може Д

Нова 9 Челик Boned Латекс Половината Тренер Вест Плус Големина Корсети И Bustiers Жените Underbust Половината Трен

Пластични КоскиБрој на Bonings : 10Пред Челик Busk ЗатворањеЛанче Назад со 9 grommetsЛента АлкохолPleated ТримНачичка

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.Објектот 2015 година НОВИ 4 челик коски жените мод

Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на

Не го одберете директно според вас навики.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по испл

Пластични Коски Број на Bonings : 9 Чипка Завој Оглавник Вратот со Сатен Лак, PushUp Градник Чипка Намали и Lave Ра

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

Please wait...