0
clear
  • 12x АА 3000mAh + 12x ААА 1800mAh 1.2 V NiMH Жолта Батерија на Мобилен 2А 3А
  • -20%
  • -20%
12x АА 3000mAh + 12x ААА 1800mAh 1.2 V NiMH Жолта Батерија на Мобилен 2А 3А

12x АА 3000mAh + 12x ААА 1800mAh 1.2 V NiMH Жолта Батерија на Мобилен 2А 3А

DEN 911.52

Достапност
Производот е достапен


12x АА 3000m Ah + 12x ААА 1800m Ah 1.2 V Ni MH Жолта Батерија на Мобилен 2А 3А
Батерии : Капацитет : АА 3000m Ah / AAA 1800m Ah Напон : 1.2 V Хемија : Ну-МЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Пакет Содржина : 100% Сосема Нов 12 компјутери АА 3000m Ah Ni-МЗ Батерија Batteri 12 компјутери ААА 1800m Ah Ni-МЗ Акумулатори *Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др

Кон својствата

Номиналниот Напон:
1.2 V
Бренд Име:
toyofmine
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
001
Тип:
NI-МЗ
Замена На Батеријата:
No
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
1.2V
Номиналниот Капацитет :
АА

Производи во категоријата

Не се потопи во вода.7 V5Крајот на полнење Напон4.7 V3Стандард ПолнењеCC / CV, 3.Не расклопување или да се дефор

H31 Оригинална батеријаКапацитет : 3.7 V 400m AhГолемина : 40mm*20mm*8ммПакет Се Вклучени : 20x 3.7 V 400m Ah Батеријата

Батерија тип : 4 / 5 A NiМЗ Батеријата 1.2 V 2100m Ah Батерија За Лемење Рамен ВрвБренд : PKCELLМодел : 4 / 5 A 2100m Ah 1.2 V Ni MH

​Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормалн

..3.7 V 100m Ah 751517 литиум полимер батерија CX10 CX12 JJ810 Далечински Quadrocopter Lipo bettery 3.7 V Lipo 3.7 vНапон : 3.7 VМоменталната

РакувањеНе го изложувајте да, фрлајте ја батеријата во оган.Се избегне прекумерна физичка шок или вибра

Бренд : PKCELLМодел : 2 / 3 AAA NIМЗ Батерија на Рамен ВрвVolt : 1.2 voltКапацитет : 400 m AhДимензија : 10.5*29mmТежина : Околу 10

1, modelo : VTC5 A poder bateria де lítio2, capacidade padrão : 2600 m Ah3, capacidade mínima : 2500 m Ah4, tensão номинална : 3.6 V5, а tensão де carga : 4.20 ± 0.05 V6

Опис : Бренд : symaМесто на Потекло : Guangdong Кина (Копно)Бренд Име : symaМатеријал : ПластикаБрој на модел : S107 GУп

Не ставајте батеријата во микробранова или притисок садови;забрането со батерија (како на пример, суви

18650,7.4 V,2200mah,Батерија,литиум,батерија, 186507.4 V,Liion,батерија,пак,литиум батерија,батерија пак,батерија пакет

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел : 3090120Димензија : Дебелина(± 0.4)

ПРАТЕНИКОТ 4 X 4 ААА 1250m Ah Батерија NiМз Батерии 1.2 V брод на Светот од страна на воздух mailИсто така познато и

Liitokala lii 500 откривање на вистински капацитет : (32003300mah)Спецификација : Име на производ : NCR1865034 B Батерија

1 Батеријата Објект спецификите :Бренд Име : SamsungМодел : ICR1865030 QТип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 3000mah(29

Забелешка : Бидејќи откривање грешки на полначот на пазарот се различни, капацитетот на батеријата тест

Please wait...