0
clear
  • 20pcs Трева Зелена Патент Повлекува Силни Најлон Кабелот Не се лизга со Гума Gripper се Повлече за Да Одговара на Било каков Патент Материјали-Патент Fixer
  • -20%
  • -20%
20pcs Трева Зелена Патент Повлекува Силни Најлон Кабелот Не се лизга со Гума Gripper се Повлече за Да Одговара на Било каков Патент Материјали-Патент Fixer

20pcs Трева Зелена Патент Повлекува Силни Најлон Кабелот Не се лизга со Гума Gripper се Повлече за Да Одговара на Било каков

DEN 177.12

Достапност
Производот е достапен


· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
Идеален за облека, спортски, кога за шиење за деца или како замена.98 инчен
Јаже должина : Околу.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.
Лесно да се прикачи, добар квалитет на производот. Idela за надворешна кампување ранец, кеси. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
Може да се закачи на мобилни телефони, клучните прстени, purses итн
Материјал : Пластика, Најлон
Puller Должина : Околу. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка.
Количини : 20pcs
боја : Види слика
Со рефлексивни дизајн, лесно да се користат во темница.57 инчен
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
Политика На Враќање
·Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.

Кон својствата

Големина:
20pcs
Бренд Име:
WKXFJJWZC
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Најлон
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
Тип На Производ:
Патентите

Производи во категоријата

Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење Во цел дека ќе може да се добие испорака норма

Производ : Невидливи најлон+чипка патент БР.3 Должина : 25cm Количина : 20pcs Ако се избере"боја мешани испорак

100% Сосема Нов Вкупна должина : 23.50 cm=9.25 инчен Ширина : 25мм=1inch боја : микс боја КОЛИЧИНА : 15 КОМПЈУТЕРИ

Материјал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 56 cm= 22.04 инчи .Вкупната должина е 60 cm=23.62 инчи.конвер

Материјал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е од 146 cm= 57.48 инчи .Вкупната должина е 150 cm=59 инчи.конв

Материјал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 46 cm=18.11 инчи .Вкупната должина е 50cm=19.68 инчи.конверз

Име : YKK5 # метал злато, бакар двојно отвори патентБоја : светло каки боја црнаДостапни Должина : 60120cmПредм

БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : ).Ви благодариме Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат с

Прикажи Повеќе5pcs / многу Multicolor 5#, 40cm Најлон Серпентина Патентза Облека Долго палто Надолу Јакна за Шиење

Производ : Обратна водоотпорен отворен крај црна zipГолемина на : НЕ.5Должина : 60170cm Количина : 3pcs Употреба :

Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош .99 ДОЛАРИ 4 4),ве Молиме да се чувствув

100% Сосема Нов Материјал : Смола Боја : Црна Димензии : 70cm Количина : 20 компјутери

Тоа обично трае 1025 дена да пристигне во повеќето земји.0393 инченБоја : ПинкНевидливи патент е бела ткаени

wyприклучокstartЖешка Стока$17$17$17$17$1.96$1.96$3.3$3.5wyприклучоккрај3# 100pcs / многу 25cm Зелена серија невидливи Најлон

Количина : 50pcs Боја : Црвено вино3 Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго

Материјал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 96 см= 37.8 инчи .Вкупната должина е 100 cm=39.37 инчи.конве

Производ ДеталиПакет Компонента : 1x 50piece Патентите Материјали : најлон Боја : Црно со златен тон заби, Бел

· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.Лесно да се прикачи, добар квали

Име : YKK 5 # метал бакарникел двојноотворете патент ДАГ DAHL главата Боја : Црна 580 Достапни Должина : 60120cm Пре

· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.· Ако објектите се спроведува за време на празници, на пр

100% Сосема Нов Материјал : Смола Боја : Портокал Големина : 70cm Количина : 20 компјутери

Please wait...