0
clear
  • AMUMIU White/Black Шарени Круг Накит Сетови За Женски корејски Цвет Дами Ѓердан Обетки HZTZ003
  • -20%
  • -20%
AMUMIU White/Black Шарени Круг Накит Сетови За Женски корејски Цвет Дами Ѓердан Обетки HZTZ003

AMUMIU White/Black Шарени Круг Накит Сетови За Женски корејски Цвет Дами Ѓердан Обетки HZTZ003

DEN 335.52
DEN 319.00

Достапност
Производот е достапен


име на производ : Мода Pendant Ѓердан Обетки Накит Поставите накит поставите тежина : 25.0 g/pc(приближно) ѓердан должина : 50cm ѓердан ширина : 2mm pendant Големина : 35mm*35mm обетки Големина : 15mm*15mm главен материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик за пакување : внатре : opp вреќа;надвор : кутија за карти
PS : Кутија, цвеќиња,позадина, само пука реквизити.

Кон својствата

Должина:
50cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant 1 Ѓердан +1 Пар Обетки
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
HZTZ003
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMUMIU
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
Моден
боја:
црна, Бела
должина на ѓердан:
50cm
Ширина:
2mm

Производи во категоријата

Прекрасна Австралиската Оган Опал Поставува 925 Фунта Сребро Обетки Pendant Ѓердан Поставите Жените Свадба

comsfекспрес ,Тоа е да се земе од 35 дена,Тоа е поевтино од други изрази Ние ќеодговор во рок од 24 часа поради

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 7.2 g

Како што сите Знаеме дека International Shipping Бара Повеќе Комплицирано Превозот Процедури, Како што и Двете Зем

САД$ 10.99 / парчеСАД$ 8.79 / парчеСАД$ 6.99 / парчеСАД$ 4.79 / парче парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / пар

сл весникСостојба : 100% нов Кол : 1 сет Материјал : злато / сребрена Позлатен,кристално Големина : се поглед

Големина : Ѓердан : 18 инчи Бразлетна : 7.8 инчи Тежина : 18.2 g

Метал Материјал:925 Фунта Сребрен Ѓердан Должина:45см Хривнија Должина : 20cm Тежина:92g s hipping 1.Ние брод на

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да

Pendant Големина : 2.8 cm(L)*1.6 см(W)Синџир Должина : 40+5cmЃердан Тежина : 9gEarring Големина : 2.6 cm(L)*1.6 см(W)Earring Тежина : 7.9 g

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИANKA бренд петок

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Р

Опис : Материјал : Симулирани ТиркизнаЃердан Должина : 550mmХривнија Должина : 170mmКоличина : 1 сет ( ѓердан+об

Топла Продажба ID : 7216 95% ПОПУСТ парче 4.66 100 95% ПОПУСТ парче 4.67 100 95% ПОПУСТ парче 4.99 100 95% ПОПУСТ парче 4.56 100 95%

HIBRIDE Луксузни Микро ЧЕШКА го Отвори Цвет Дубаи Накит Сетови За Жените Невестата Ѓердан Поставите Свадба

Please wait...