0
clear
  • 50 Парче Светло Сина Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработени Хривнија Ѓердани DIY 6-10мм
  • -20%
  • -20%
50 Парче Светло Сина Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработени Хривнија Ѓердани DIY 6-10мм

50 Парче Светло Сина Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработени Хривнија Ѓердани

DEN 124.32
DEN 93.00

Достапност
Производот е достапен


50 Парче Светло Сина Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработени Хривнија Ѓердани DIY 6-10мм
Ставка Детали
100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 6mm,8mm,10мм Дебелина : 6mm,8mm,10мм Дупка Големина : 1mm,1.2 mm,1.2 mm Материјал : Кристално стакло во Боја : Светло Сина Облик : Извртени Количина : 50 Парче Бисери Може да се користи за Да Се DIY Нараквици & Ѓердан
Превозот Предавање на Кина Пост : 8-35 Бизнис Денови на Светот DHL 5-8 Дена ЕМС 5-10 работни Дена
Превозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 US$ , ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
За нас имаме фабриката. Ние тим има повеќе од 10 години на висок квалитет на производството и продажбата на искуство. Имаме професионална услуга тим за вашата услуга.
Контактирате за Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД КАНДИДАТУРАТА или да му ПЛАТАТ ЗА !Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации пред да контактирате со нас.(оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Љубезно ве молиме да не информирате,Ние се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. Позитивни повратни информации, и По добивање на повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Благодарам многу.

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ОРЕОЛ ШАРМАНТНА
Број На Модел На:
W08822,W08837,W08852
Објектот Тежина:
35
Објектот Форма:
Извртени

Производи во категоријата

45 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g(за 150pcs) мешани сребрена / златниот Цвет Капи За Накит одл

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8мм круг маслинесто зелена jades монистра jadee мушка целосна влак

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

оваа цена е за 1strand на мушка цена на Големо 611mm Нерегуларни Страна Дупка Природни Жолта Ахат Камен Монист

Трговија на големо Љубов Срце Облик Природен Камен најголемиот Дел Лабава Spacer Монистра 11mm Пурпурна Кри

50 Парче Lawngreen Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Јасно Kam Snap T5, kam јасно кадар, T5 јасно kam snapМатеријал : безбеден за пластични бебеГолемина : T5, наречен Голе

250 Pcs Бронза на Ѕвонење мазна Спасување на Монистра се Вклопи во Европската Привлечност Нараквици тргов

A3 : Оваа ставка е М arked со S925 Можеме да го прифатиме E SCROW или C redit картичка.Вкупно M руда од Бесплатен Прево

88 / многупарчиња / многуБесплатен превозот 200pcs 14 бои Кристално Стакло Монистра Rondelle Фацетирани 8мм Кол

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи Канада, Јапонија, Кореја, Малезиј

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

добредојдовте на нашиот Је Монистра продавницаКако да се целВе молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се на

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Teeny Заби 50pcs 10 / 12 / 15mm Круг Бонбони Бои Монистра бебе Teether Wolesale BPA Free Beads Teether Безбедно место за БебетоСилик

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

DOYUBO Дами 925 Фунта Двојно Раце Срцето Шарм за Да Одговара на Сребрени Нараквици Љубов Дизајн Сребро DIY Мон

Количина : 200pcs / многуPls остави порака со боја треба кога местото целако не, ќе се измеша случајно, многу

Објектот10 Парчиња Многу Був Форма Шарм Микро Отвори Монистра Шарм Ткаени Одлуки Хривнија DIY Монистра Acce

99 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g 120pcs антички сребрен / златна Тибетската Сребро Цвет Кап

25 парчиња / многу DIY накит Додаток,25ММ Легура Pendant Цртан филм Печурки,Ѓердан Додаток,Анти Сребро Позлатад

торба торба торба торба Meideheng Petal Проѕирен Акрил Солидна боја Матирано двојна боја школка Лист Монистра

TYRY.HU Бебе Силикони Teether 1pc Шарм Мики Облик на Бебе Teething Играчки BPA Храна Одделение Teethers DIY Материјали Изра

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

500 Pcs Сребро Позлатен Мазна Круг Изолација Монистра Накит Одлуки Шарм Наоди трговија на Големо Компонен

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Поврат

Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен16 инчен / влакно 5 Насоки / многуПрои

започнетекрајотТрговија на големо Индија Agat Природен Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Кристал Мони

100 парчиња / многу Деца Ѓердан Оддел,Hallow Цвет,20 MM Пролет Боја Акрилик Шеќер Монистрадимензии : дијаметар 2

Please wait...