0
clear
  • beibehang Розева роза пеперутка Модерна Кат сликарство Модерна Уметност камчиња цвет Водоотпорен Бања кујна, балкон ПВЦ Ѕид хартија
  • -20%
  • -20%
beibehang Розева роза пеперутка Модерна Кат сликарство Модерна Уметност камчиња цвет Водоотпорен Бања кујна, балкон ПВЦ Ѕид хартија

beibehang Розева роза пеперутка Модерна Кат сликарство Модерна Уметност камчиња цвет Водоотпорен Бања кујна, балкон ПВЦ Ѕид хартија

DEN 1728.00
DEN 881.00

Достапност
Производот е достапен

ПРАШАЊА и одговори : Како да знам дека големината на фотографијата позадина? Ова е сопствена позадина. Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели.

Кон својствата

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
13717004
Употреба:
Кујна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини

Производи во категоријата

Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот Сјајна површина Тоа не е целата позадина По

Преклопуваат панели за координирање на сликата Се намали на ceter на преклопување Подготви алатка 3) не жо

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Натпреварот pattem Подготви алатка Материјал : неплетени Цена : $ / метар квадратен Инаку после 24 саати, ни

Висок квалитет Било која големина на mural позадина е за целата шема 2 S quare метри = 2 парчиња Анти влага.Ние

Mural позадина ПРАШАЊА и одговори За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина 3 : Пополнете ги деталит

9 = 7 метри квадратни.3 метри висок Областа : 3m * 2 Ако не ни обезбеди со вашите податоци во рок од 24 часа од с

05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .Опис На ПроизводотОпис на производот Материјали : Свила крпа

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

53 m W позадина ролни ПРАШАЊА и одговори : Како да го залепите оваа позадина? Ставете тоа Не ролни Ние ќе ви

ве молиме да ни каже.Вебсајт цена е само за 1 метар квадратен, Било која големина на подот mural е за целата

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

Здраво! Ви благодариме за посетата на продавница!1 Производи Ефект2 Производ Мерење големина3 Купувачи м

3 метри висок Областа : 3m * 2 Проверете ја големината на позадината и одговара на образецот.

Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина

Производи име : таванот мурали позадина ,таванот позадина , небото тавани ,3d позадина за таванот ,таванот

3 : Пополнете ги деталите ве молиме да ни каже Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Ц

Материјал : Неплетени Метрички големина : 10 m (должина) * 0 : 53 m (ширина) = 5.3 квадратни метри Кралскиот голем

Ви благодариме! Ако не постои големина треба ве Молиме имајте во предвид дека големина што ви треба е ши

Обичај позадини се состои од многу мали парчиња Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро пл

3 D Обичај HD Слика за Позадина Свежи Бонсаи Кактус Нордиските Троседот во ЖИВО Позадина Ѕид Mural Позадина

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен Не ролни.1 s quare метар = 1pcs 2 s quare мет

1 s quare метар = 1pcs Купувачот ќе добие соодветната големинаКоличина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ftКоли

Не позадина ролни · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars · Сите пораки ќе бидат

Ние мора да произведуваат според вашиот точната големина (ширина и висина) Ве молиме погледнете го след

Тоа ќе биде сече многу парчиња во цел дека тоа може да одговараат за меѓународен превозот...

Please wait...