0
clear
  • 10pcs/ многу Нови 2015Chic strerchy чипка пресврт turban девојки главата обвива деца hairband широк headband многу боја Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
10pcs/ многу Нови 2015Chic strerchy чипка пресврт turban девојки главата обвива деца hairband широк headband многу боја Бесплатен превозот

10pcs/ многу Нови 2015Chic strerchy чипка пресврт turban девојки главата обвива деца hairband широк headband многу боја Бесплатен

DEN 1007.52
DEN 836.00

Достапност
Производот е достапен


Вовед
1)Боја : 7color алтернатива(како слика)
2)материјал : крпа
3)Тежина : 26g/еез
4)ГОЛЕМИНА : 35*6cm
5)пакување : 10pcs/opp вреќа
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. Ви благодариме : )
Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално!

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки

Производи во категоријата

16 Pcs / Многу Деца Косата Бенд Шупливи Бран Работ Chiffon Цвет Раководител Бебе Бебе Девојки Еластична Коса Б

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 100 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

modname=ckeditor2018 Нови Жените навремено Кавга Шапка Beanie Шамија Turban Headwear за Дама Beanies Муслимански Turban Капа

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери 2.5" Виножито ABC убава коса лакови .Се направени

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мека и еластична бенд, оваа косата јаже е деликатна и удо

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Многу симпатична и убава дизајн Алигатор клип grosgrain лент

Спецификации : Пол : Бебе девојкиПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер+БисерШаблон Тип : ФлоралниВо

~~~~ОПИС~~~~ Сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава коса лакови Овие коса лакови се сопствени н

~~~~ОПИС~~~~ Сте наддавање за поставување на 30 Компјутери (или 15 пара) beatiful corker коса лакови Овие corker коса лак

~~~~ОПИС~~~~ГолеминаМерка за 3.754.5" долго Таквите мила Цвет може да се носи секојдневно.Бојаистиот со слика ,

Големина : како на сликата.надворешниот кол е 5.5 cmТежина : 6g / pcБоја : 2 колор микс

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД ОД СТРАНА НА EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИНОпис1) Детали Бесплатен превозо

Големина : надворешниот кол е 5cmТежина : 5g / pcБоја : случајни мешавина боја

Бренд : Нов Материјал : Алуминиум & Кристал Стил : Кристал Коса Клип Боја : Бела Количина : 1 КОМПЈУТЕР купу

Трговија на големо 5pcs Кралската Мода Кристал Бисер Флорални Hairbands Солидна Цвет Девојки Hairband Коса Додато

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 200 Компјутери убава 4.5" Навиваат Лидер коса лакови...

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 200 Компјутери 3.25" Виножито ангел убава коса лакови .Се напра

Овој оглас е за убави бебе девојка цвет headband.Ќе добиете 10pcs во 1 многу.9 Color, како што се гледа на фотографи

Please wait...