0
clear
  • 2017 најновите Памук двојна Ѕвезда Headband Мека Нежна Розова Hairband девојки Фото Проп Бендови Принцеза Мода Главата Носат 10ps/многу
  • -20%
  • -20%
2017 најновите Памук двојна Ѕвезда Headband Мека Нежна Розова Hairband девојки Фото Проп Бендови Принцеза Мода Главата Носат 10ps/многу

2017 најновите Памук двојна Ѕвезда Headband Мека Нежна Розова Hairband девојки Фото Проп Бендови Принцеза Мода Главата Носат

DEN 1180.80
DEN 980.00

Достапност
Производот е достапен


Вовед
1)Боја : 2color алтернатива(како слика)
2)материјал : памук
3)Тежина : 26g/еез
4)ГОЛЕМИНА : 38*5cm
5)пакување : 1pcs една картичка со една opp вреќа
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. Ви благодариме : )
Слики и суптилна боја разлика во вид Е нормално!

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки

Производи во категоријата

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Тие беше шалче со Пе

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 30 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

ОписМоден Жените Домот Лента Bowknot Коса Barrettes Косата Пунџа Квалитет Plaid Коса Нето Snood Капчиња Нето Пунџа Ц

Notice1 : бидејќи на Русија локалната политика,руската купувачите име мора да биде целосно име и презиме, Ин

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Симпатична меки топката декориран

Producr Детали1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет2.Материјал : grosgrain лента,organza3.Повод : Бебе Подарок / Секојдневн

J17391 Добро се водат мода солидна spandex размавта headbands венчиња за коса додаток трепет headband за жениВозрасни

Трговија на големо 5pcs Кралската Мода Кристал Бисер Флорални Hairbands Солидна Цвет Девојки Hairband Коса Додато

Бренд : Нов Материјал : Алуминиум & Кристал Стил : Кристал Коса Клип Боја : Бела Количина : 1 КОМПЈУТЕР купу

20 Pcs / Многу Бебе Девојки Двоен Лак Headband Bowknot Headbands Бебе Коса Додатоци за Деца венчиња Цвет Полиестер Headbands

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Д

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 20 Компјутери убава Две Тон Роденден Headband коса лакови...

Оваа ставка вклучува 10 парчиња од 3 инчи коса лакови со клипови Ако ви треба 10 парчиња во различни бои, ве

Големина : како на сликата.надворешниот кол е 5.5 cmТежина : 6g / pcБоја : 2 колор микс

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) Домот дами birdcage п

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење,не е лесно да падне.Симпатична мач

Женска Сон Ноќ Капа Широк Бенд цветни печати Сатен Хаубата За Коса Убавина,Нега на Коса Капа,Chemo Beanie,Кадр

Овој оглас е за убави бебе девојка цвет headband.Ќе добиете 10pcs во 1 многу.9 Color, како што се гледа на фотографи

Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат е

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 100 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мека и еластична бенд, оваа косата јаже е деликатна и удо

Ние прифаќаме Alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ние Брод н

За нарачка помала од 5 ДОЛАРИ, без следење на број кои се обезбедени за цел повеќе од 5 ДОЛАРИ, ќе обезбеди

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Многу симпатична и убава дизајн Алигатор клип grosgrain лент

20pcs / Многу Бутик Лента Rib Точки Лак за Коса Клип Barrettes Бебе Коса, Шноли Лакови Девојки Клипови Diy Деца Коса

Please wait...