0
clear
  • 15.5/влакно Природни Океанот Змеј вена Agates Камења Врвот Drilled Парче Точка Монистра,Суров Камен Стап Pendant Ѓердан DIY Снабдувач
  • -20%
  • -20%
15.5/влакно Природни Океанот Змеј вена Agates Камења Врвот Drilled Парче Точка Монистра,Суров Камен Стап Pendant Ѓердан DIY Снабдувач

15.5/влакно Природни Океанот Змеј вена Agates Камења Врвот Drilled Парче Точка Монистра,Суров Камен Стап Pendant Ѓердан DIY Снабдувач

DEN 666.24
DEN 613.00

Достапност
Производот е достапен

Ако ви е потребна поголема количина или брза испорака, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас.Материјал : Dragon вена Ахат Облик : Парче Монистра, Големина : 9-14x18-48mm
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас. Имаме поголеми акции и може да понуди трговија на големо цена.
Ние сме специјализирани во vairous камен монистра и сите видови на накит.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. Ние ги основање фенси накит правење на резерви да се направи уникатен работа, и јас сум многу среќни да ги споделите со повеќе креаторите исто како мене.
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Вашето задоволство е наша услуга цел!
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
затоа што ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации.
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење. ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 4-5 пати секоја недела да се направи мојата продавница се свежи.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 . Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
srbstsq
Број На Модел На:
EF023
Објектот Тежина:
200g
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
парче
Материјал:
змеј вена ахат
Обликот:
Парче Монистра
Големина:
9-14x18-48mm
Должина:
Околу 15.5 инчи/влакно & Околу 41pcs
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
9-14mm

Производи во категоријата

Ние ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид купувачи Канада, Јапонија, Кореја, Малезиј

Име : Антички Стил На Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 6x16x20mm , 1.6 mm ДупкаТеж

Хематит Камен Монистра За Накит Making15inches 1 Pcs Или 5 Компјутери За Продаде DIY Free Shipping трговија на Големо Гем

природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6.

Објектот10 Парчиња Многу Був Форма Шарм Микро Отвори Монистра Шарм Ткаени Одлуки Хривнија DIY Монистра Acce

добредојдовте на нашиот Је Монистра продавницаКако да се целВе молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се на

торба торба торба торба Meideheng Petal Проѕирен Акрил Солидна боја Матирано двојна боја школка Лист Монистра

50 Парче Жолта Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

45 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g(за 150pcs) мешани сребрена / златниот Цвет Капи За Накит одл

Превозот цена линк : Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не

50 Парче Виолетова AB Боја Леб Исечете Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Наоди 48mmСтавка Дет

50 Парче Светло Сина Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изр

Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен16 инчен / влакно 5 Насоки / многуПрои

Материјал : стакло мушка Боја : како фотографија Надвор големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm Пакет : 1 влакно с

Политика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте

Answer : ___________________________ NOTE : Случајно се Меша големини 2mm18mm,за 1000pcs,на нето тежина е 30gram ,не се брои тоа .Но, на

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата цел е да обезбеди добра предмети и задоволн

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8мм круг маслинесто зелена jades монистра jadee мушка целосна влак

250 Pcs Бронза на Ѕвонење мазна Спасување на Монистра се Вклопи во Европската Привлечност Нараквици тргов

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Поврат

* Материјал : Кристално Стакло* Големина : за 11x8mm* Облик : Копчето Овална Аспект Форма* Боја : Мулти Бои* Ква

Јасно Kam Snap T5, kam јасно кадар, T5 јасно kam snapМатеријал : безбеден за пластични бебеГолемина : T5, наречен Голе

Објектот Количинаизбор на вашата големина и цел количиниТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалиглинаБоиИст

49 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 2roll 100mx0.Ако имате било каков проблем или да не биде задовол

DOYUBO Дами 925 Фунта Двојно Раце Срцето Шарм за Да Одговара на Сребрени Нараквици Љубов Дизајн Сребро DIY Мон

50 Парче Lawngreen Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Please wait...