0
clear
  • 2017 Мажите Накит Молитва Монистра Тибетански Будистички Мала Буда Нараквици Rosary Дрвени Алки Кинески Стил за Подарок
  • -20%
  • -20%
2017 Мажите Накит Молитва Монистра Тибетански Будистички Мала Буда Нараквици Rosary Дрвени Алки Кинески Стил за Подарок

2017 Мажите Накит Молитва Монистра Тибетански Будистички Мала Буда Нараквици Rosary Дрвени Алки Кинески Стил за Подарок

DEN 98.40
DEN 77.00

Достапност
Производот е достапен


2017 Мажите Накит Молитва Монистра Тибетански Будистички Мала Буда Нараквици Rosary Дрвени Алки Кинески Стил за Подарок
100% сосема нов, со Врвен квалитет
Навистина висок квалитет,навистина најниска цена

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
binbei-LB025
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Жените Додатоци
боја:
како слик шоу
Мушка големина:
6mm
Должина:
18.5-19.5cm
Тип:
влакно хривнија
јаже:
еластична јаже
Камен Материјал:
Малајски Jade
Повод:
Божиќ Подарок
Број На Модел На:
binbei-LB025
Стил:
Фауима на Рака Хривнија

Производи во категоријата

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст Дополнителен попуст за клиентот ако

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број Кога пра

Добредојдовте во Мојата Продавница Почитувани Купувачи : Добредојдовте на пребарувате на нашите произ

ЦРВЕНО ЕДЕН ЗАВРШИ ХРИВНИЈА НА ПРИРОДНИ ТЕМНО КАФЕАВА КОЖАДодадете навестување на боја на вашиот секој

Romad Циркон Мода bileklik Жена 2018 Кубни Циркони Накит Вода Капка CZ Камен Хривнија Булчински Свадба Накит за П

Материјал : Вистинска КожаБоја : 9 бои може да се избереMOQ : 1 PCГолемина : 8mm широк & 22cm должина, одговара за 8

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : 2016 година Топла 3 КОМПЈУТЕРИ / Set Кристал Пеперут

Моден Хривнија 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригин

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и К

Производ во Боја : Црвено, ВиолетовоСина, Црна, Жолта Зелена Производ Големина : специфична големина ве м

modname=ckeditor1.Ние обично го прифатат плаќање преку2.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пр

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик+5mm stingray кожаДолжина е 20.5 см ,може да се прилагоди на должината ,треба

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го и

Имаме нашата фабрика се наоѓа во Foshan Градот, Guangdong Провинција, Кина.*Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex :

Please wait...