0
clear
  • Долго висок квалитет на кујнската крпа, памук, куќа, градина чистење, бесплатен превозот mercerized крпи 1 вреќи 10 крпи
  • -20%
  • -20%
Долго висок квалитет на кујнската крпа, памук, куќа, градина чистење, бесплатен превозот mercerized крпи 1 вреќи 10 крпи

Долго висок квалитет на кујнската крпа, памук, куќа, градина чистење, бесплатен превозот mercerized крпи 1 вреќи 10 крпи

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен


Име на производ : KL1147
Боја : розова сина, портокалова спецификација на Производот : 34*80 см Квалитет : 55 грама Материјал : 100% Памук Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! 1 вреќи 10 крпи Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена. Тоа е различно во различни земји. Ве молиме да ги проверите деталите во discription и да чекаат трпеливо! Боја Разлика Поради различни производство серијата, може да exsist некои боја разлика. Не влијае да се користи! За Данок На доход е обвинет од страна на царинските на секоја земја, тоа е се платени од страна на клиентите, продавачот не рамо било данок! Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска за повеќе детали! Ако тоа е купувачот е причината поради која причина купувачот не може да добие стоки, ние не responsble за ова . Како : купувачот одбие да го исчистите царината, во ред телефонски број или адреса, итн. Ако тоа е купувачот е причината поради која причина производот да се врати во нас, купувачот плаќа на двете испраќање и враќање превозот цена. На пример одбие да го исчистите царина, итн

Кон својствата

боја:
KL1147 Случаен боја
Големина:
34x80cm
Расположливиот:
No
Апсорпција:
5s-10-ти
Тежина:
55g
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип:
се соочуваат со крпа
Број На Модел На:
KL1147
Техника:
Плетени
Шема:
Предиво Обоена
Шаблон Тип:
Plaid
Обликот:
правоаголник
Функција:
Тенка

Производи во категоријата

Име на производ : MR012 Боја : Зелена Сина, Жолта Розова спецификација на Производот : 27*57 см Квалитет : 40 гра

Име на производ : KL4099Боја : зелена сина, портокалова жолта спецификација на Производот : 34*96 см Квалитет :

Точка Име : XC USHIO Нова Мода 3pcs / set 100% Памук Црна 34*70cm се Соочуваат со Крпа Toalla Де Џеб Serviette Де Visage Facies Linteum Кр

Име на производ : KL1147Боја : розова сина, портокалова спецификација на Производот : 34*80 см Квалитет : 55 грам

ОписМатеријал : памук.Големина : 33*74cm.Боја : покаже како слики.Облик : Правоаголник.Embellishement : вода, коцка ш

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработ

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработ

Испорака Метод : Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 1525 работни дена од п

Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми.Ние се залагаме за 100% задово

Please wait...