0
clear
  • 40ml Јасно Завртка Капа Шишиња,40cc Празни МИЛЕНИЧЕ Шампон шише Сфера Форма Капак Мал примерок Ампули Козметички пакување сад
  • -20%
  • -20%
40ml Јасно Завртка Капа Шишиња,40cc Празни МИЛЕНИЧЕ Шампон шише Сфера Форма Капак Мал примерок Ампули Козметички пакување сад

40ml Јасно Завртка Капа Шишиња,40cc Празни МИЛЕНИЧЕ Шампон шише Сфера Форма Капак Мал примерок Ампули Козметички пакување сад

DEN 2975.52
DEN 2678.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
40ml Јасно Завртка Капа Шишиња,40cc Празни МИЛЕНИЧЕ Шампон шише Сфера Форма Капак Мал примерок Ампули Козметички пакување сад
Капацитет : 40ml,40cc
Големина : Diam 31mm, Вкупната Висина 80mm
Капа Боја : Јасно
Шише Боја : Јасно
Тежина : 8g/pc
Употреба : погоден за Шампон Лосион, Емулзија, diy козметички пакување итн.

Кон својствата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ml
Број На Модел На:
40ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Алатки категорија:
убавината алатки козметички
Топ боја:
Јасно
Шише боја:
Јасно
Употреба:
Течни, шампон,Перм вода
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
Сфера Форма капа

Производи во категоријата

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : матирано бела Боја на капа : бела Форма на

40ml празно основа пластична цевка, бела мека цевка за козметички, 40ml бела пластика крем пакувањеЗабелешк

30ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со

10pcs Транспарентен Помине Уметност Сјајот Sequins Кристал Случај Дома Накит Монистра Носителот на Организа

Refillable Шише Празно 30 / 60ml Стаклено Шише Со Чиста Dropper Парфем Примерок Цевки За Етерични Масла Течни Reagent Pipe

30pcs / многу Вакуум шишиња / high end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless ши

Сосема нов и Висок quanlityБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ10% ПРОДАЖБА АКО ЦЕЛ над 5 Многу Име на Производ : 30 g 100g Круг PP Кр

HB0015929Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПП + PCБоја : ЈасноГолемина : прибл...

12 ML Транспарентен Airless Шише, Пластични Пумпа Главата, Козметички Лосион Пумпа Цевка, Око Крем Примерок П

100pcs 30 мл бело ЈП пластични црева / спирала prongs ззп / крем емулзија ББ Крем течни фондацијата / козметик

10 ML Лосион Airless Цевка, Проѕирно Шише Со Пластични Пумпа Главата за Нега на Кожата Крем Пакување Шише,Бесп

100ml 180ml 20pcs Помине Материјали Празни Пластични Шишиња Со Лосион Пумпа Шминка Смена Помине Смена Козметич

Празна бела ЈП козметички цевки 80ml, рака крем празни пластична цевка со сребро акрилик капа, празни PE це

Материјал : Стакло Шише со Алуминиумска Sprayer и КапакКапацитет : 10mlТежина : 13g / pcМикс Боја,Испраќање по Слу

Мет Црно стаклено шише со капак, Црна етерично масло шише завртка на стакло шишеголемина : 10100mlвратот : 18m

15ml Пластични шишиња, Пет шишенце, 15ml пластични шише парфем,козметички пакување,козметички садкапацитет

НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ 1 ПАРЧЕ ИНКА СЛОБОДНО ЗАЕДНО СО ШИШИЊА!!!!! Во врска со Производот Бесплатен превозот

Топла 20 ML чисти airless шише пластични лосион шише вакум шише со airless пумпа Refillable ШишињаСостојба : 100% Сосема

50pcs / многу Вакуум шишиња / high end Рефил botte / вакум шише / Емулзија шише 15ml Употреба : 1) Ова е refillable airless ши

на празникот На патувањеОд суштинско значење за мажите и жените.Спецификации : Пакување : 1 bucМатеријал :

30ml Назален Спреј Шише, 360 степени ротирачки слон багажникот , ЈП Пластични Спреј Шише, 200 PCS / Многу многуп

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : белата Боја на капа : сјајна злато / сребре

Големина : D16*H55mmСтавка : 3ml козметички цевка Боја : БелаМатеријал : LDPE цевка, PP капа Облик : Тркалезна

Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга, ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќ

5 ML 60pcs / многу Јасно Празни Eyeliner Цевка со Црна Капа, Eyelash Раст Течни Refillable Шише, Козметички Eyelash Лепак за Ск

Ви благодариме.ДестинацијаПрибл.Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму.Пакето

Боја : Како на сликата Шоу Сигурно, безбедно и практично пакување.Се разбира,Ние ќе го избере најдобриот

Please wait...