0
clear
  • ZOKOL имајќи 51209 Удар Топката Имајќи 8209 45*73*20mm
  • -20%
  • -20%
ZOKOL имајќи 51209 Удар Топката Имајќи 8209 45*73*20mm

ZOKOL имајќи 51209 Удар Топката Имајќи 8209 45*73*20mm

DEN 134.40
DEN 102.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Број На Модел На:
51209
Капацитет На Моторот:
45*73*20mm
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
45*73*20mm

Производи во категоријата

Дветоп домување со топката имајќи го вметнете за спремензапланината инсталација. Setscrew заклучување јак

Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 638ZZ 638 ZZ 6382 Z ABEC3 Size 8*28*9mm Висок КвалитетОва е популарна го

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

NKI12 / 16 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен големината на 12*24*16mmНие сме игли валчести имајќи фабрик

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Опис : 636 ZZ 636 ZZ 6x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 636 ZZКолич

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 16007 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен д

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

NKI65 / 35 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен со големина од 65 години*90*35mmНие сме игли валчести имајќ

Please wait...