0
clear
  • 5 set/многу Телефон безбедност стојат таблета екранот носителот на burglar аларм видиме мало аларм видиме анти-кражба уред за продавница
  • -20%
  • -20%
5 set/многу Телефон безбедност стојат таблета екранот носителот на burglar аларм видиме мало аларм видиме анти-кражба уред за продавница

5 set/многу Телефон безбедност стојат таблета екранот носителот на burglar аларм видиме мало аларм видиме анти-кражба уред за

DEN 6528.00
DEN 6202.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас . Ќе се потрудиме да ви послужи. Кога ви треба ,јас сум тука. 5 сет со 1 buc далечински управувач Анти-кражба се залагаме за мобилен телефон ( таблет компјутер ) - Главните Карактеристики ♦ Брза Реакција брзина, се повлече или да се намали на USB кабел, Алармот за предупредување. ♦ Вградени алармни рог, висока јачина на звук аларм на дното, може да се избегне уништување на крадец. ♦ Со Далечински Управувач функција, лесно за ракување. ♦ LED светло се прикаже моменталната состојба. ♦ Широк опсег на Примена : мало синџир продавница или на изложбата центарот за Таблет КОМПЈУТЕР, Камера, Паметен Телефон, GPS и други експонати анти-кражба и еднократно. Мобилен Телефон Носителот -Функција 1. Аларм Функција : Cut и посебен кабел од експонатите на алармот ќе ве веднаш.и USB џек го исклучите алармот. 2. Полнење Функција : постојано полни со надворешни кабелот за напојување . 15 часа аларм продолжи кога моќта затемнување со bulty-во батеријата . 3.Далечински Управувач : Далечински управувач за утврдување и го откажете алармот

Кон својствата

боја:
Micro за android, Молња за apple, Тип Ц, мешајќи ве молиме забелешка
Лозинката Тастатура:
No
моќност:
5V1A
Видео Интерфејс:
No
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Големина:
60*80*160mm
Екранот:
No
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
Број На Модел На:
CJ10
Излез Број:
Континуирано алармот
Бренд Име:
MOFULONGSTAND
Алармот Тип:
Алармот

Производи во категоријата

Ева селотејп.Таблета за безбедност на носителот,Tablet security кодот,Таблет безбедност стојат,Таблет безбедн

Испорака1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на пров

Долг живот батерија внатрешни литиум батерија5.5 MMВлезен напон : 110 V240 V(5060 HZ )Излезен напон : 5 V / 1 AБатерија

GSM Високи Telecare Безжични GSM SMS Home Безбедност Аларм Систем со LCD Дисплеј СОС Повик за Стари лица за Нега на м

ВоведНа K4 GSM Аларм и СОС Повик опрема LCD, поддржува температура висок / низок сигнализација, тоа не е само

Дома Аларм СОС Повик Температура Следење на IOS, Андроид СТАН Безжични GSM Безбедност Безбедност Аларм Сис

Пакување листаТаблета безбедност стојат метал таблета екранот Samsung таблета заклучите држачот рамка де

Работи како антикражба алармот, идеален за куќа, гаража, магацин, претпријатието и продавница итн.Тркал

DualBand GSM+PSTN Burglar Аларм Систем1, PSTN ,Гласовен потсетник функција,2, IMEI кодот пребарување, поставување на бара

Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас Ќе се потрудиме да ви послужи...

Се назначи security guard мисија(јас Userfriendly СТАН операција искуство и кориснички интерфејс Врз основа на u COSIII

*Изграденаво моќни перформанси на ПРОЦЕСОРОТ господар врз основа на 32битна CortexМ3 јадро Телефонска функ

започнетекрајот Wifi GSM Home Безбедност Аларм Систем G90 B Екран на Допир за Безжична Аларм Систем со Оган, Чад

Wifi Wireless Android и IOS АПЛИКАЦИЈА 3 G Home Безбедност Аларм Систем DIY Комплет со Автоматско Бирање Флеш Сирената В

Новиот Модел 433mhz / 315mhz Безжична ПИР Сензор За GSM Аларм Систем

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.(Освен некои земји и AP

Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас Ќе се потрудиме да ви послужи...

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.3) Ако не можете да се и

e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ.

Контрола соба апликација; 18 2 реле излез(240 [email protected]А), 1 реле излез (240 [email protected]А) може да биде ВКЛУЧЕНО / ИСКЛУЧЕНО, со

со мултитаскинг дизајн,одлична корисничка операција exprience Аларм : Кога домаќин креирај аларм акција,acoust

>>>Функција : Моќ влез : DC 5 V(микро USB стандарден интерфејс за напојување) Работат на струјата : Режим на стр

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број ИЛИ, можете да изберете да имате замена

5 mm· Силна алуминиум легура тело· Стабилна gripper со копчиња· Dualкористење : Приказ на биро или завртка на б

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Вие мора да му кажете

Безжична Домашна Аларм Андроид СТАН GSM Систем за Безбедност Стари лица Панел СОС Паника Копчето за Пови

започнетеWifi+3 G Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на re

Се тресат Аларм : Откако сте го направиле на тресат аларм за прилагодување,имајте на тракерот се стацион

започнетеWifi+3 G Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на re

Please wait...