0
clear
  • Џунгла Кралот Отворено кампување резерви коверти вреќи за спиење есен и зима кампување може да се бори двојно спиење торби трговија на големо
  • -20%
  • -20%
Џунгла Кралот Отворено кампување резерви коверти вреќи за спиење есен и зима кампување може да се бори двојно спиење торби трговија на големо

Џунгла Кралот Отворено кампување резерви коверти вреќи за спиење есен и зима кампување може да се бори двојно спиење торби трговија

DEN 3439.68
DEN 2236.00

Достапност
Производот е достапен


Ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден Ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден ден

Кон својствата

Бренд Име:
Creeper
Применливи Луѓе:
Возрасни
Удобно Температурна Скала:
[0℃~-10℃]
Должина:
Lengthened (1.8 m-2 m Height)
Еднокреветни/Двокреветни Вреќа За Спиење:
Спојување Двојно Вреќа За Спиење
Сезоната:
Пролет & Есен,Зима
Тип:
3 Сезона
Стил:
Плик Тип
Вреќа За Спиење Температурна Скала Категорија:
Зимска Вреќа За Спиење
категорија:
Памучна Вреќа За Спиење
Број На Модел На:
КИП-0908
Големина:
190+30*75cm
is_customized:
Yes
Пополнување:
4 дупка памук
Ткаенини:
190T Полиестер Врти
додатен:
4 дупка памук
Во материјалот:
Pongee
На ткаенина:
190T полиестер pongee
Структура:
Правоаголни
Наменет За:
Возрасни
Тежина:
1650g
НЕМА.:
КИП-0908
Место на Потекло:
жеџијанг
Боја:
+ бордо зелена, портокалова, сина + црвена, сина и сина
Спецификација (должина * ширина):
190+30*75см

Производи во категоријата

Погоден : ВозрасниДодатен : ШаткаКласификација на вреќи за спиење : Долу во вреќа за спиењеМесто на поте

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 4.Тоа може да се справи со тегови до 350 фун

Азија Отворено ЕКСПО Награди Серија E1000 Goose Надолу Кампување Пешачење Со Капа Пополнување Материјал : 95%

6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празницит

Бренд : BSWolfТип : Лето плик type Fleece вреќа за спиењеУпотреба : се задржи топло во текот на летото, може да се к

Ултралесни преносни мини вреќа за спиење на отворено кампување патување плик памучна вреќа за спиење з

Бренд : Hewolf Боја : сина / зелена Спецификација : (190+30) *145 (CM) Пролет / Есен шема(2400g) Ткаенини : 190 T полиестер т

Висок Квалитет, Издржлив, Лесен за употреба со Патент затворањеВи обезбедува топла и удобна спиење во с

материјал : 210 T Rip отпорни plaid ткаенинафил : памуктежина : 2.7за 2,8 kgтемпература : 5° C~5° C~20° Cголемина на : (185+30

Детали За ПроизводотЕкстремни 10 centigrade, и удобноста е 5 centigradeМоже да бидат врзани заедно да 2луѓе вреќа за

Забелешка боја(Сина или Црвена) и Големина( М или L) кога наредил.Крајност е 19 centi , и удобност е 14centi Детали

Опис на производот Бренд Џунглата Цар Големина 180x58x2.5cm Тежина 1.08 кг Боја џунглата кавер , светлина дигит

Опис на производот Бренд Џунглата Цар Големина 188*64*2.5 cm Тежина 1.1 кг боја Боја Црвена&сива,Зелено и сиво,П

За да се вратите на некој објект мора да контактирате со нас и се земе слики на вашиот објект јасно да по

Спецификација : (180+30)*80см ( погоден за 170cm висина180cm) Ткаенини : 400 T водоотпорен кинење отпор од најлон Наде

Спецификација : 230 CM*135 CMТкаенини : 380 T супер светло водоотпорен и солза најлон ткаенинаОбвивка : пролетта

Вие ќе ги добиете вашите производи по 2060 дена П : Дали тие имаат боја нијанси?A : Да, некои објекти може да

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чисти, практични и conveientПогоден за : Кампување

Бренд : NaturehikePE080 Висока еластичност вреќа за спиење лагерГолемина : 80x200cmТежина : 400gТкаенини : 80%Полиестер

50pcs / многу Нови Отворено Комарец Нето Hammock SY00002 Преносни КампувањеСпиење Hammock Висока Јачина Падобран Тка

100% Сосема нов и висок квалитетОдлично за кампување, лов, планинарење, патување, и др.Совршена за опуштањ

Многу поевтино отколку на други начини.Ако вие не може да не исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме

Бренд : Hewolf Боја : сина / сива Спецификација : (190+30)*80см Ткаенини : 380 T најлон ткаенина Надеж : 380 T најлон тка

Враќање & Размена на еу : Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, можете да го вратат, товарни ќе би

Детали За Производот : Бренд : WINGACEТкаенини : 400 T најлон ткаенинаДимензии : 220 * (80 + 50) CMФил : 95% goose надолуМек

Please wait...