0
clear
  • 7 Бои Светлечки Led Аниме Супер Sonico Секси Акција Фигура Аларм Saat Despertador Ноќ Шарени Играчки Детска Кукла SSAF004
  • -20%
  • -20%
7 Бои Светлечки Led Аниме Супер Sonico Секси Акција Фигура Аларм Saat Despertador Ноќ Шарени Играчки Детска Кукла SSAF004

7 Бои Светлечки Led Аниме Супер Sonico Секси Акција Фигура Аларм Saat Despertador Ноќ Шарени Играчки Детска Кукла SSAF004

DEN 282.72
DEN 254.00

Достапност
Производот е достапен


Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Ние брод во СВЕТОТ.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ние Ќе ви донесе СРЕЌА!
.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.
Време На Испорака
1.(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Постојат пријави се на купувачот 's одговорност.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој , срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.сите проблеми може да се решат.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.ние probide 60-дневниот гаранција за парите назад.
Ве молиме не't leave никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер .Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.можете да се вратите и замена или враќање на средствата.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
ПРЕВОЗОТ
1.
Ние се забранува неутрален или негативен фидбек оценка.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ви благодариме.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ова е затоа што :
1.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку" Контакт сега "линк или" Разговор сега "линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.Сите проблеми може да се решат.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата .За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.

Кон својствата

Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,> 14 Години,Grownups
Тип На Објект:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Бренд Име:
АНА RUSSE
Димензии:
8cm
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Број На Модел На:
SSAF004
Завршување Степен:
Готови Производи
Големина:
8cm
Материјал:
ПВЦ
Предупредување:
не е за деца под 3 години
Скала:
1/12
Тема:
Филм & TV
Кукли Тип:
Модел
Аниме:
Аниме
супер sonico:
супер sonico
акција фигура:
акција фигура
juguetes:
juguetes
аниме слика:
аниме слика

Производи во категоријата

Производ Висина : Околу 18 CMСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НовиС Е ПКако да се целКако да се плати

Производ Висина : Околу 23cmСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НовиСовет Забелешка : Големината на Та

големина на : пакет : нема кутијанајголемиот дел на објектот , да имаат малку пропустот, ако умот, да не го

Надградба 20.5 см Оддалечена Контрола на Робот ББ8 Топка Star Wars РК Интелигентен Робот 2.4 G BB8 Со Звук Акција Ф

ОПИСИме : Стоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НОВАТА Големина : Approx18cm Дели многу D etailsНие секогаш се о

F eatures : Производ висина : околу 3.4*3.1 c mТежина : 0.019 kgМатеријал : ПВЦ 100% Сосема нов & Висок квалитет Возраст : >

ОПИС На Име : Стокови материјал : ПВЦ Состојба : 100% НОВАТА Големина : Прибл 28cm

ОПИСИме : Супер Марио Брат Марио, Луиџи Bobble Главата ПВЦ Слика Играчка Кукла Автомобил Украс 2 СтиловиСто

Функција 100% Нов Ние ги испратите на производи да се декларираат стоката како ПВЦ кукла, декларираната в

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

Опис на производотголемина на високо 10cmпвц материјалФункцијата Може да биде отпуштен од работа куршум

Големина : еден од нив ca 8 см висок, 10cm долго најголемиот дел на објектот , нема пакет, па така може да имаа

26pcs англиски Писмо роботи Деформација Азбука Трансформација роботи Загатка Составени Робот Образовни

6 компјутери / set Аниме Dragon Ball Супер Figurine goku BeerWhis Frieza Пвц Колекција Модел Фигура ИграчкиОбјект : 6 парче Drago

Производ моќ : 0.5 W Производ напон : 5 V Префрлете го режимот : допир switch Производ тежина : 0.4 КГ Производ гол

Леле dota 2 слика Kunkka Лина Pudge Tidehunter Кралицата на болка кристал maiden DOTA2 ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел jugu

Стоковните материјал : ПВЦ Состојба : 100% НОВАТА Големина : Прибл 9cm серија 6pcs Б серија 6pcs

100% Сосема нов и висок квалитет на Материјал : ПВЦ Големина : Прибл висина 6 cm / 2.5 инчен Пакетот вклучува : 5p

Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви

(Ве молиме не двоумете се да Контактирате со нас)Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важе

Ние може да вети дека, СИТЕ производи во нашата продавница се 100% оригинални и автентични, ви благодариме

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАИнформации за производот Производот параметри : 【Име на Производ】 :

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Сите проблеми може да с

Големина : беа 25,5*12cm најголемиот дел на објектот , нема пакет, па така може да имаат малку недостаток Кори

Скала : 54mmПочитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.Тр

големина на : ca долго 6cm ,висока 3.5 cmматеријал : цврст pvcпакет : opp вреќа Користи : Декорација кукла роденден

Со разликата во мерниот метод, ќе има 13cm толеранција во големина (1cm=0 Ве молиме контактирајте со нас да ј

Ако сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, 100% загарант

Важна Забелешка, ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате подолу правила пред да се стави ред, благ

Meterial : ABSСостојба : 100% сосема новПакети : со Оригинална Кутија или Без Оригинална Кутија , како што се избе

Please wait...