0
clear
  • Нови 10Pair Златна Боја, Отворајќи Кристал Тркалезна Форма Шарм Клип Обетки За Жени
  • -20%
  • -20%
Нови 10Pair Златна Боја, Отворајќи Кристал Тркалезна Форма Шарм Клип Обетки За Жени

Нови 10Pair Златна Боја, Отворајќи Кристал Тркалезна Форма Шарм Клип Обетки За Жени

DEN 1291.20
DEN 1175.00

Достапност
Производот е достапен


Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Earring 2.Камен Големина>> : 13*19 MM 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Кристал,Метал 5.Боја>> : Како што е прикажано на слика 7.Единица Количина>> : 10 Pair/БРОЈ 8. Производ Состојба>> : Нова

Кон својствата

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
linlidada
CAPM:
15-25days(Слободни)
DHL:
3-7days(20$)
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Производи во категоријата

БЛАГОДАТТА ЈУНИ Гроздобер Црна Глеѓ Кристал Bowknot Lollipop Форма Клип на Обетки за Деца Симпатична Мала Уво К

CWWZircons Класичен Цвет Форма CZ Камења Сребрена Боја Не Прободен Дупка на Увото Клип На Обетки Накит За Жени

БЛАГОДАТТА ЈУНИ 2018 Нова Мода Голема Кристал Кристал Клип на Earringa Wihtout Пирсинг за Жените Луксузни Пробод

Благодатта Јуни Нова Мода ААА Кубни Циркон Долго Двојно Триаголник Клип на Обетки Без Пирсинг за Партиј

10641142253112901 јули Нови Уво Манжетни за Лето парче парче парче парче парче парче парче парчеОваа обетки е пр

Опис Со цел да брод погодност, Минимална Цел е 3pcs или минимум цел е 15 USD! Можете Да се Меша Цел Различни Ел

100% нов бренд фабрика директни трговија на големо клип обетки без пирсинг висок квалитетМатеријал : син

Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченСостојба : 100% Сосема Нов Никогаш Не НосиГолемина : 5*9mmМатеријал : 3

Елегантен цвет во бисер клип обетки earring onon пирс на уво клип без пирсинг earings за женаУвото клип е безболн

П : Што се случува доколку јас не се добие мојата цел?О : Доколку превозот времето во текот на еден месец с

Превозот И Ракувањето Со : 1 Нарачки се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти, со ис

Han Cheng Ново Мрачно Плоштадот Gem Камен Кристал Клип Обетки За Жените Накит Гроздобер Антички Сребрен Позл

Едноставна doulbe круг клип на обетки мода голема обрачот за дама жениДимензии : должина 5.5 cm, надвор круг д

Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Ние сме многу жал ми е да

БЛАГОДАТТА ЈУНИ Симпатична Мала Мачка Риба Сини Очи Кристал Глеѓ Животинско Клип на Обетки за Деца Парт

БЛАГОДАТТА ЈУНИ Кореја Стил Златна Боја Мал Зајак Глеѓ Клип на Обетки Нема Прободен за Девојки Модна Пе

БЛАГОДАТТА ЈУНИ Бакар Материјал Кубни Циркон Геометриски Клип на Обетки за Жените Партија Пом Симпатич

Преку Воздух Mail : Генерално 1030 работни дена Време На Испорака : 1.Ако поради некоја причина не сте задовол

материјал сребро гем S925set нема стил Тајландски сребро своите практики е сребро на сребрен накит g 4.1 глав

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

Врвен Квалитет Кристално Кристал Квадратен Облик Клип на Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Свадба Б

*Detial1.metials : хируршки нерѓосувачки челик2.Акции : 30pieces / многу3.Тип : обрачот earring,поддршка earring, earring4.цена : ф

Please wait...