0
clear
  • Новиот серво Волан Пумпа Одговара за BMW 5 E60 E61 520i 525i 530i 525xi , 3241 6766 190
  • -20%
  • -20%
Новиот серво Волан Пумпа Одговара за BMW 5 E60 E61 520i 525i 530i 525xi , 3241 6766 190

Новиот серво Волан Пумпа Одговара за BMW 5 E60 E61 520i 525i 530i 525xi , 3241 6766 190

DEN 6960.00
DEN 6542.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Другиот Дел Број:
3241 6766 190
530i-Година:
2001 година
Бренд Име:
TAHIKO
Објектот Тежина:
0.5
Осветленост Дел Број:
3241 6766 190
Материјал Тип:
исто како и оригинални делови
Земја/Регион на Производство:
Кина
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
530i
Производителот Дел Број:
MN-0039070
Состојба:
Нови
Производителот Дел Број:
MN-0039070
Земја/Регион на Производство:
Кина
Backflow Конектор Тема Големина:
M16X1.5
Растојание од адаптер за да пумпа:
32 мм
Монтажа Забива Растојание:
80 мм
Монтажа поени дијаметар:
8 mm
Број на Кабелско / Куќи:
2
Вшмукување цевка конектор diamete:
16 мм

Производи во категоријата

Производот одговара за : МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK (C209) 350 (209.356) МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK Кабриолет (A209) 350 (209.456) МЕРЦЕДЕС БЕН

EMSЗа мала тежинаПредност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 715 дена : 4471905321883104227088310063308831033250

Детали 3 Компактен (E36) 323 ti M52 B25 (Vanos) 97 / 08 00 / 08 3 (E36) 320 јас M52 B20 3 (E36) 328 јас M52 B28 TU 3 (E36) 323 јас 2.5 M52 B25 (Vanos) Z3 Купе (E

Детали Модел Submodel Мотор Cayenne S V6 Турбо 3.6 L MCU.РА Cayenne S V8 4.5 L Cayenne S V8 4.8 L M48.01 Cayenne S V8 4.8 L M48.02 Cayenne S V8 4.8 L M48.20 Cayenne S

еден сет = еден цилиндар + една клипот + една поврзување прачка​Спецификација за производ ОЕМ A2203200104 воз

Хидраулични ABC Блок Вентил За Мерцедес W220 W215 CL500 CL55 CL600 S500 S600 2203280031 2203200358Оем Број 2203280031 2203200358Автомобил Мо

Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања ил

Детали Година Модел Трим Мотор 2003 745i База Седан Со 4 Врати 4.4 L 4398 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 745 Li База Седа

Сите делови се соодветно спакувани Ве молиме да соработува превозот превозникот за Царинење, ако е потр

Детали : Lu CIFINIL KIA BESTA BONGO LHD Волан Рек Gear Автомобили серво Волан Кутија Собранието 0 K60 A32110Гаранција : Ние об

Објектот спецификитеБренд Име : gzwaboТип : серво волан пумпаГолемина : стандард големинаСостојба : новаОЕ

Детали : 2005 Мерцедес W230 SL 65 LHD Волан Рек Gear Автомобили серво Волан Кутија Собранието 2304600800Гаранција : Ние

БРЕНД НОВИ серво ВОЛАН РЕК LHD За Мицубиши L200 B40 2.5 TD(2006) MR333500ДЕТАЛИОБЈЕКТОТСЕРВО ВОЛАН БАГАЖНИКГОДИНА2006Д

Детали Typ Baujahr Моторни Baujahr Моторни A4 Avant 8 ED, B7 3.2 FSI quattro 2005 / 012008 / 06 3123 кзм, 188 KW, 255 ГЛАСАЧКО место За Испорака

Детали 19831992 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta II Golf II серво Волан Пумпа 027145157 За Испорака : 1.Ве молиме бидете сигурни дека ва

Серво Волан Пумпа за Масло Пумпа За Mazda CX7 Сите Модели 20072012 EG2132600 A EG2132600 AДЕТАЛИОБЈЕКТ : I G.УПРАВНИОТ ПУМПА

автомобил управувачкиот систем 4 D0145155 KX 4 D0145155 K 4 D0145155 L 4 D0145155 F моќ им помогне на пумпа одговара за ауди A6 A

авто резервни делови серво волан пумпа 0024662501 0024662701 користи за мерцедес скласаОбјектот спецификитеБрен

Објектот спецификитеБренд Име : gzwaboТип : серво волан пумпаГолемина : стандард големинаСостојба : новаОЕ

Објектот спецификитеБренд Име : gzwaboТип : серво волан пумпаГолемина : стандард големинаСостојба : новаОЕ

Детали МКЛАСА (W163) 320 ML (163.154) 98 / 02 02 / 08 МКЛАСА (W163) ML 430 (163.172) 98 / 02 05 / 06 МКЛАСА (W163) ML 55 AMG (163.174) 00 / 02 05 / 06 МКЛАСА

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.За Grantee : Сите точка Доаѓа

Please wait...