0
clear
  • ZOKOL имајќи NUTR40 Ролери Cam Следбеник Имајќи 40*80*32(30)mm
  • -20%
  • -20%
ZOKOL имајќи NUTR40 Ролери Cam Следбеник Имајќи 40*80*32(30)mm

ZOKOL имајќи NUTR40 Ролери Cam Следбеник Имајќи 40*80*32(30)mm

DEN 1039.20
DEN 790.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Број На Модел На:
NUTR40
Капацитет На Моторот:
40*80*32(30)mm
Бренд Име:
ZOKOL
Површина Грубост:
Ра 0.8
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Структура:
Ролери Cam Следбеник Имајќи
Спецификации:
40*80*32(30)mm

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

NKI12 / 16 Игли валчести лежишта со внатрешен прстен големината на 12*24*16mmНие сме игли валчести имајќи фабрик

Длабоко Ритам Топката Имајќи Минијатурни Имајќи 638ZZ 638 ZZ 6382 Z ABEC3 Size 8*28*9mm Висок КвалитетОва е популарна го

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : 636 ZZ 636 ZZ 6x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 636 ZZКолич

Модел : Дијаметар 20mm Линеарна Круг Окноние може да се намали било должината според вашиот requriement, ако сак

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 16007 ZZ Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 35 мм OD (надворешен д

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 68052 RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ 6805 61805 2 RS SI3 N4 хибрид керамички длабоко ритам т

Дветоп домување со топката имајќи го вметнете за спремензапланината инсталација. Setscrew заклучување јак

МоделGEBK5 SГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б8Нето Тежина : 0.044 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 Дена1)Вашата Повратна

Please wait...