0
clear
  • 1pc 2 Ножеви 1.75 44.5 mm Скала Drilled Алуминиум Фабрика За DLE30/55 EME55 MLD35 2colors
  • -20%
  • -20%
1pc 2 Ножеви 1.75 44.5 mm Скала Drilled Алуминиум Фабрика За DLE30/55 EME55 MLD35 2colors

1pc 2 Ножеви 1.75 44.5 mm Скала Drilled Алуминиум Фабрика За DLE30/55 EME55 MLD35 2colors

DEN 810.72

Достапност
Производот е достапен

1pc 1.75" 44.5 mm 2 Ножеви Скала Drilled Алуминиум Фабрика За DLE30/55 EME55 MLD35 2colors
Спецификации :
Апликацијата Области : се користи за DLE30, DLE55,DA50,EVO54,MLD35,ELD70 Гас на Моторот
Големина Референца : H1 : 50mm Д1 : 1.75" D2 : 10мм D4 : M5 L1 : 20mm L2 : 45mm
Апликацијата Области : ПОГОДЕН ЗА АВИОНИ.
Количина : 1 парче

Кон својствата

боја:
Црвено 44mm, Сина 44mm
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Spinners
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Метал

Производи во категоријата

1lot =3setФункција : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет о

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Метал 7.Нарачки обработ

Пред да се врати, ве Молиме да ги сликата и испратете ја на нас, прво, ви Благодариме Купувачот е задолже

Гасни Мотори Дел Метал Гас Рака за Walbro Carburetor За УниверзаленКарактеристики : Овој гас рака е погодна за м

Клиентите совети ви Благодариме за читање и трпение.Ве молиме проверете за производи и пакет кога ќе ја

Карактеристики : 100% Сосема НовИме : Воланот Rim & ПневматициДијаметар : 108 mmШирина : 45mmСодржина : 4pcs Тркала Ri

Имаме развиена во водечка фигура во Кина и собрани многу клиенти во целиот збор.

3inch Hantu5inch Hantuhttps : / / www.aliexpress.com / store / product / mode XHANTU5Inch210mm210purecarbonfiberframekitwith4mmarm3 Dprinting / 3027008_32844305014.html?spm=2114.12010615.0

HMDVR Мини DVR 30fps со Аудио Видео Рекордер За FPV Трки Multicopter Quadcopter Карактеристики : Мини DVR за FPV беспилотни ле

Нашите цени не вклучуваат таквата такса Normaly да повеќето земји(САД,Канада,Европа,велика БРИТАНИЈА) ќе с

рк автомобил кал размавта за 1 / 10 TRAXXAS TRX4 D110 роботот автомобил не се вклучуваат со рк автомобил

Нашите услуги на клиентите претставник е тука за да се осигура дека сте задоволни од нашите услуги.Испо

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

50pcs / многу 72 A 0.5 ModulИздолжени Пластични Опрема За Моторни Главното Вратило 7 T 1.95 MM Дупка Кол Брзини За DIY М

Ако ви треба оваа услуга, ве Молиме контактирајте со нас, Ние ќе им понуди неколку превозот начини да се

Спецификација : Бренд : ZOP МоќБатерија тип : LipoБрој на клетки : 6 SНоминална Капацитет : 4500 m AhНоминална напо

Собираат XT60 Plug Lipo батеријата паралелно полнење одбор на полначот на конверзија продолжување плоча 4mm ба

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име...

Skyzone Skyfc40 2 S6 S Лет Контролер Со OSD Ѕвончето Внатре ВО странска валута РК Летало Quadcopter Додатоци SCM : STM32 F405 MCU

Функција : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет од Овој

HSP 85744 Применливи предмет : 94885.94886 другите ..1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве мол

Please wait...