0
clear
  • 28*12 cm Симпатична среќа мачка ПАРИ ДОАЃААТ ПАРИТЕ ЗА МЕНЕ Смешно автомобил опашка задните шофершајбната декорација налепница и decals за nissan/ford
  • -20%
  • -20%
28*12 cm Симпатична среќа мачка ПАРИ ДОАЃААТ ПАРИТЕ ЗА МЕНЕ Смешно автомобил опашка задните шофершајбната декорација налепница и decals за nissan/ford

28*12 cm Симпатична среќа мачка ПАРИ ДОАЃААТ ПАРИТЕ ЗА МЕНЕ Смешно автомобил опашка задните шофершајбната декорација налепница

DEN 432.96
DEN 411.00

Достапност
Производот е достапен


28*12 cm Симпатична среќа мачка ПАРИ ДОАЃААТ ПАРИТЕ ЗА МЕНЕ Смешно автомобил опашка задните шофершајбната декорација налепница и decals за nissan/ford
рефлексивни автомобил налепници
Карактеристики:
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи,Лесно да се користи.
Лесно чистење & одржување.
DIY свој личен автомобил.
Лесно да се инсталира, само лупам и паста.
Автомобилот decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години.
Ве молиме бидете сигурни дека големината е она што го сакате, пред да го купат.
големина : приближно 28 x 12 CM
Боја : црна и бела
Инсталација :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув
Се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација
Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур
Да се ослободи од трансфер филм.
Совети :
Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!
Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата!
Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува.

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Висина:
0.1inch
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
Симпатична Среќа Мачка Автомобил Налепница
Објектот Должина:
28cm
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
TYUI
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Објектот Ширина:
12cm
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Материјал Тип:
Рефлексивни материјал

Производи во категоријата

Ние, исто така може да обезбеди изразат пост со ЕМС или DHL.Ве молиме НЕ остави негативни повратни информа

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно кога ќе нарач

Објектот Спецификација : Направен од висок квалитет 5 D Јаглерод Влакна Винил Decal Боја : Црна Стил : 4 стило

Автомобил Внатрешни работи, Центарот за Контрола на CDто Копче за панелот Рамка Покрие Трим налепници за

Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење Логистика барањето

YJZT 14.1 CM*15 CM СПАРТАНСКО ШЛЕМ Автомобил Налепница Автомобил прозорец Личност Рефлексивни Ц17074Гаранција : 1

Aliauto Автомобил Стил Механички Gecko Смешни Автомобили Налепница Водоотпорен Додатоци за Фолксваген Голф 7

Секој спор предизвикан од ова е неразумно Мулти Употреба за автомобили мотоцикли велосипеди, дома, прод

2 x Автомобил Тело Фендер Страна Метал Хром, Цинк Легура Нож Страна 3 D Симболи Значка Налепница Decals За Alpina

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот

Кожа Автомобил Стил Копче Покрие Случај За Hyundai I30 IX35 Киа Рио К2 K5 Sportage Форте Cerato Виткање Далечинскиот Клу

Дербито се погледне за патот : додадете карактеристична допир на вашето возило со ова специјално прилаг

Please wait...