0
clear
  • За Џип YJ TJ, ЗАБ Замена Опашка светла Кочница Пак сигнал Црвена Леќа Со LED Табличка Светла САД Верзија 2 ПАРЧИЊА
  • -20%
  • -20%
За Џип YJ TJ, ЗАБ Замена Опашка светла Кочница Пак сигнал Црвена Леќа Со LED Табличка Светла САД Верзија 2 ПАРЧИЊА

За Џип YJ TJ, ЗАБ Замена Опашка светла Кочница Пак сигнал Црвена Леќа Со LED Табличка Светла САД Верзија 2 ПАРЧИЊА

DEN 4416.00
DEN 4151.00

Достапност
Производот е достапен


За Џип YJ TJ, ЗАБ Замена Опашка светла Кочница Пак сигнал Црвена Леќа Со LED Табличка Светла САД Верзија 2 ПАРЧИЊА
Акрилни леќа се зезнав на домување. Карактеристики хром рефлектор внатрешноста на леќа која е многу посветла и повеќе видливи од поинаков агол 12 volts; Ниска ampere привлече; 3-Студ Монтирани дизајн, 4 боја жица врска Животен Век : Повеќе од 50,000 1 час. Вртење сигнал, 2. Обратна, и 3. Кочница 4.Работи светлината 5. Табличка Светлина САД Издание (Сега) Јасно се наведнува возило fitment : Само се Вклопуваат Џип TJ Wrangler 98-06 години Ние може да се направи брза испорака со меѓународните експрес од DHL,FEDEX,UPS-от,EMS,Кина Пост Воздух Парцела.. на светот,превозот време трае околу 3 до 10 дена да пристигнат.

Кон својствата

TJ-Година:
2006,2003,2005,2002,1997,2001,1999,2004,1998,2000
Име На Модел:
TJ Wrangler led опашка светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
13.5cm
Материјал Тип:
PC & Алуминиум
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Специјални Функции:
Пак Сигнал
Jeep Модел:
TJ
Бренд Име:
JVISION
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
3kg

Производи во категоријата

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

2 : Сите производи, пред пратката, сите преку нашите КК тим тест Ние ги охрабруваме да ги споделат фотогр

Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство.* За

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Ние го прават нашите најдобри за вредноста на секој клиент 5ѕвезда позитивни e Bay искуство работејќи нап

Номинална Напон : DC 12 VНоминална Моќност : помалку од 10 WНоминална Струја : помалку од 1 AТемпература на бој

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Опис : 100% нов и висок квалитетОдговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век,

Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светилка Магла СветлинаЗа Ауди Q7 20062009Информации за производот Состо

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светлина Со СветилкиЗа "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 20062011Информации за производ

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи в

Спецификации1 Тип : Страна Огледало2.Напон : DC 12 V3.Авто Затемнување Rearview Огледало4.Може да се користи во Land

Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светилка Магла СветлинаЗа Ауди Q7 20062009Информации за производот Состо

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла СветилкаЗа "ФОЛКСВАГЕН" Поло Vento 2014 21015 2016 2017Информаци

И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина Други Политики 1 : Ние не сме од

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Marloo За 7686 Џип CJ7 8186 CJ8 8795 Wrangler (YJ) и 9706 TJ и ЗАБ Wrangler Led Опашка Светла СобраниеПакет : 1 поставени Led Опашка Све

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Please wait...