0
clear
  • Лето Стил Бели Црвени Жените Солидна Фустан Кратко Sleeve Шпагети Рака Фустани Секси Исклучување Рамо Плажа Chiffon Мини Фустан 2XL 3XL
  • -20%
  • -20%
Лето Стил Бели Црвени Жените Солидна Фустан Кратко Sleeve Шпагети Рака Фустани Секси Исклучување Рамо Плажа Chiffon Мини Фустан 2XL 3XL

Лето Стил Бели Црвени Жените Солидна Фустан Кратко Sleeve Шпагети Рака Фустани Секси Исклучување Рамо Плажа Chiffon Мини Фустан

DEN 720.00
DEN 504.00

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Деколте:
Slash вратот
Силуета:
Директно
Број На Модел На:
6164
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
QXSLZQ
Материјал:
Chiffon
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Производи во категоријата

1.100% Сосема нов.2 .Достапни бои : жолта,црвена,црвено вино,зелена,црна,плава.3.Големина : S M L XLВе молиме овоз

9.90 12.90 12.90 15.90 15.90 9.90 17.50 15.90 17.50 17.90 12.99 15.90 15.90 18.70 15.90 16.90 9.50 ДОЛАРИ 7.909.50 ДОЛАРИ 7.909.50 ДОЛАРИ 7.909.50 ДОЛАРИ 7.909.50[xlm

Вашето Задоволство, Нашите Извршување!.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.Сове

Вие сте заштитени 100% безбедно Ако кој било друг проблем, или било какво барање, ве молиме контактирајте

Големинадолжина БистаРамоСтомакот(ви препорачуваме тежина) cm cm cm cm M 83 98 39 128(90115g) L 85 102 40 133(115135g) XL 87 106 41 138(1

Ви благодариме за ur цел во нашата продавница, се надевам дека ќе имате добро искуство, имаат убав ден!!.Со

Основни Информации Материјал : Полиестер Големина : S, M, L, XL XXL Боја : Како Слики Големина Детали ГОЛЕМИНА

Малку девојки облечи есен зима бебе девојки долг ракав Сомотски туту фустан деца деца vestidos 14 Yrsголемина

Моден Макси Тексас Фустан Лето Дами Подвезици Дупки Фармерки Фустани Женски Лабава Плус Големина Лигав

ГолеминаAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете го

2017 жените топла продажба без Ракави Жолт Фустан со Висок Квалитет Партија Фустани Летни Фустани mujer воз

Големинатмаица Должина(cm)Градите(*2cm)панталона Должина(cm)половината(cm)Соодветна возраст 80 12 M 90 24 M 100 3 T 110

2017 Жените Бохемски Лето Плажа Облечи V Деколте, Краткото Batwing Ракав Секси Отворени Врати Плус Големина Ф

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големинат

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам тука Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука : .П

Тежина : 325g (XXL) Боја : Слика боја Ознака Големина Биста Должина Половината / S 80см / 31.49 во 123cm / 48.42 во 68cm /

2017 Жените кои Работат Фустан Vestidos Лето&есен Џемпер Фустани Sashes V деколте, Долга Плетени се Облекуваат Се

Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав Слободни 3238 75100 102 56Мерење Во Инчи Големина Рамо Гради

V Деколте, Сина Девојки Фустан Без Ракави Деца Формално Фустани Бал Vestidos Свадба Облечи1 Ве молиме да напр

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаРамоSleeveS8864+150М9268+151L9672+152XL10076+153Големина на ЗАБЕЛЕШКА : Големина на Табела

Големина Информации>>>ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Ракав Должина ПоловинатаХип cm инчен cm инч

Димензии : cm Должина Биста Рамо Ракав За Тежина (KG) L 88 96 38 57 52.560 XL 89 100 39 57.5 6067.5 XXL 90 104 40 58 67.575 XXXL 91 109 41.5 58.5 7585 4

Please wait...